پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان

معرفی به دوستان و کسب درآمد

چگونه دوستانمان را به ژاوِکس دعوت کنیم؟

 
مرحله 1: دریافت لینک
ثبت نام کنید و لینک دعوت خود را کپی کنید.
 
مرحله 2 : دعوت از دوستان
لینک معرفی به دوستانتان را در وبسایت یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 
مرحله 3 : دریافت سود
برای هر معامله، کاربری که دعوت میکنید و در سایت ثبت نام و اقدام به معامله میکند.
 تا ۳۰٪ از کارمزدش به شما (معرف) تعلق می‌گیرد.
 
 
راهنمای دریافت کد معرفی
 
• بعد از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود به قسمت معرف (پایین سمت راست) وارد شوید.
• در قسمت بعد شما  کد معرفی خود را می بینید که می توانید با کپی کردن آن و فرستادن برای دوستانتان معرف (ارجاع دهنده) باشید. در این قسمت تعداد دوستان و میزان سود خود را هم میتوانید مشاهده و پیگیری کنید.
قوانین معرفی دوستان
 در حال حاضر ۳۰٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده در بازارهای ژاوِکس به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد.
• برای هر معامله دقیقاً ۳۰٪ ارزش معادل ریالی کارمزد کسر شده از طرف دعوت شده به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد. مبلغ کارمزد بر اساس درصد کارمزد کاربر دعوت شده و ارزش معادل ریالی کارمزد در لحظه انجام معامله با دقت یک ریال محاسبه می‌شود. در بازارهای تتر قیمت خرید لحظه‌ای استاندارد تتر در ژاوِکس برای تعیین ارزش ریالی کارمزد لحاظ می‌شود.
• هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب ده هزار تومان به حساب کیف پول ریال معرف در ژاوِکس واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.
• ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.
• فرد معرفی شده می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان ثبت‌نام با ورود به سامانه کد معرف خود را ثبت نماید. مسئولیت اطمینان از ثبت معرف برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و ژاوِکس مسئولیتی در قبال عدم ورود کد معرف توسط فرد معرفی شده ندارد.
• محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد.
• محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت.
• ژاوِکس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که هر زمان در صورت صلاحدید قوانین طرح معرفی دوستان را تغییر دهد.