پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
1inch

وان اینچ

1INCH, 1INCH

0 $
1.89 24,062 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 337,295,639 $
حجم معاملات 24h 55,608,208 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 24,302 تومان
آخرین معامله 24,015 تومان

وان اینچ چیست؟

وان اینچ یک تجمع غیر متمرکز مبادله ای (DEX) است که چندین DEX را به یک سیستم عامل متصل می کند تا به کاربرانش امکان پیدا کردن کارآمدترین مسیرهای تعویض در همه سیستم عامل ها را بدهد. برای اینکه کاربر بتواند بهترین قیمت مبادله را پیدا کند ، باید به هر مبادله ای توجه کند - تجمع کنندگان DEX با بررسی دستی شما را از بین می برند و باعث می شوند بازدهی DEX ها کارآیی داشته باشد.
تجمع کنندگان DEX با تأمین نقدینگی از DEx های مختلف کار می کنند ، به این معنی که آنها قادر هستند در کمترین زمان ممکن نرخ تعویض رمز را بهتر از آنچه در هر DEX یافت می کنند ، به کاربران ارائه دهند.
وان اینچ پس از 2.8 میلیون دلار جمع آوری کمک مالی از آزمایشگاه های Binance ، Galaxy Digital ، Greenfield One ، Libertus Capital ، Dragonfly Capital ، FTX ، IOSG ، LAUNCHub Ventures و Divergence Ventures در آگوست سال 2020 راه اندازی شد.
در دسامبر سال 2020 ، وان اینچ 12میلیون دلار دیگر در بودجه سری A به رهبری Pantera Capital و سایر افراد از جمله ParaFi Capital ، Blockchain Capital ، Nima Capital و Spartan Group جمع آوری کرد. دور بودجه از طریق فروش SAFT (توافق نامه ساده برای نشانه های آینده) انجام شد.
وان اینچ در زمستان 2020 همچنین Mooniswap ، سازنده بازار خودکار (AMM) خود را راه اندازی کرد.
در دسامبر سال 2020 ، وان اینچ رمز حكومت خود را راه اندازی كرد و شبكه وان اینچ توسط یك سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) اداره می شود.


بنیانگذاران وان اینچ چه کسانی هستند؟
وان اینچ توسط سرگج کانز و آنتون بوکوف در طول هکاتون ETHNewYork در سال 2019 تاسیس شد. این دو نفر قبلاً در جریان پخش مستقیم کانال یوتیوب (Kunz CryptoManiacs) با یکدیگر ملاقات کرده بودند و با هم وارد هکاتون شدند و برنده جایزه ای در یک هاکتون در سنگاپور و همچنین دو جایزه مهم از Ethereum Global شدند.
قبل از وان اینچ ، كونز به عنوان توسعه دهنده ارشد در تجمع كننده قیمت محصول Commerce Connector كار می كرد ، با كدگذاری در آژانس ارتباطی Herzog ، پروژه ها را در مشاوره Mimacom هدایت ، و سپس تمام وقت در پورشه در DevOps و امنیت سایبری كار می كرد.
Bukov ، در حال حاضر CTO وان اینچ ، از سال 2002 در توسعه نرم افزار کار کرده و از سال 2017 در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) بر روی محصولاتی از جمله gDAI.io و پروتکل NEAR کار کرده است.


چه چیزی وان اینچ را منحصر به فرد می کند؟
وان اینچ از این جهت منحصر به فرد است که حاکمیت فوری را برای کاربران خود فراهم می کند. این ویژگی به کاربران وان اینچ اجازه می دهد تا به تنظیمات پروتکل خاص در مدل سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) رأی دهند.


چند سکه وان اینچ (1inch) در گردش وجود دارد؟
راه اندازی توکن وان اینچ در آگوست سال 2020 اعلام شد. در آن زمان ، بنیانگذار موسوم به سرژ کنز گفت که این توکن در یک تنظیم کننده ثبت می شود ، اما مشخص نکرد که کدامیک به گفته كونز ، "نشانه های وان اینچ به عنوان اوراق بهادار [...] یا سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده اند. نشانه های وان اینچ در نظر گرفته شده است تا برای اهداف مصرفی خود در شبکه وان اینچ ، پروتکل های توکن وان اینچ و سایر برنامه هایی که ممکن است اشخاص ثالث با استفاده از توکن های وان اینچ و / یا شبکه غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین غیر مجاز استفاده کنند ، استفاده شوند. " هیئت مدیره مستقل بنیاد وان اینچ جزایر کیمن از تصویب توکن های وان اینچ پشتیبانی خواهد کرد.
رمز وان اینچ برای سهام گذاری و مشارکت در اداره پروتکل های وان اینچ توسط همه دارندگان استفاده خواهد شد.
عرضه وان اینچ از تاریخ انتشار درتاریخ 25 دسامبر سال 2020 ، 6 درصد از کل انتشار و همچنین 0/5 درصد برای دو هفته اول برنامه استخراج نقدینگی، کل عرضه فعلی وان اینچ 1.5 میلیارد نشانه است.
از کل عرضه رمز ، 30 درصد به مشوق های جامعه اختصاص داده شد و برای ایجاد انگیزه برای اعضای جامعه برای مشارکت در اداره پروتکل ، طی چهار سال آینده از بین خواهد رفت.
همچنین طی یک دوره چهار ساله ، 14.5 درصد از کل تأمین صندوق رشد و توسعه پروتکل را تشکیل می دهد ، که برای صدور کمک های مالی ، تولیدکنندگان و بازپرداخت هر کاربر به دلیل شرایط پیش بینی نشده استفاده می شود.


شبکه وان اینچ چگونه ایمن است؟
وان اینچ غیر حضوری است و کلیه معاملات در یک معامله از طریق کیف پول مبتنی بر اتریوم کاربر انجام می شود. از دسامبر 2020 ، Oasis ، Kyber Network ، Uniswap ، 0x Relays و سایر موارد در پروتکل وان اینچ قرار دارند.


وان اینچ (1inch) را از کجا می توانید خریداری کنید؟
پس از راه اندازی وان اینچ در اواخر دسامبر سال 2020 ، همه کیف پول هایی که از طریق نیمه شب 24 دسامبر با وان اینچ ارتباط برقرار کرده بودند ، در صورت داشتن برخی معیارها ، نشانه های وان اینچی دریافت می کردند. ارائه دهندگان نقدینگی برای وان اینچ همچنین با توجه به مراحل 1 و 2 برنامه استخراج نقدینگی وان اینچ ، توکن های وان اینچی دریافت می کنند.