پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
sxp

سوایپ

SXP, Swipe

0 $
0.34 16,706 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 47,335,371 $
حجم معاملات 24h 61,381,203 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 16,731 تومان
آخرین معامله 16,681 تومان

سوایپ چیست؟

سوایپ سکویی است که به نظر می رسد با سه محصول اصلی خود: کیف پول همراه چند دارایی سوایپ ، کارت بدهی با بودجه ارز رمزنگاری سوایپ و نشانه سوایپ (SXP)، پلی بین دنیای فیات و ارزهای رمزنگاری شده ایجاد می کند.
کیف پول سوایپ به عنوان نقطه اصلی دسترسی به اکوسیستم سوایپ عمل می کند و می تواند برای ذخیره و مدیریت طیف گسترده ای از دارایی ها - از جمله ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات - مورد استفاده قرار گیرد. همچنین می توان از کیف پول برای مدیریت محصول دوم سوایپ - کارت بدهی سوایپ - استفاده کرد. این بدهی به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده خود را در ترمینال های پرداخت ویزا خرج کنند و طعم های مختلفی دارد که هرکدام مزایا و مزایای بیشتری دارند.
این اکوسیستم توسط توکن سوایپ (SXP) تأمین می شود که به عنوان سوخت شبکه سوایپ عمل می کند و برای پرداخت هزینه های معامله استفاده می شود. دارندگان نشان های SXP دارای تخفیف های ویژه در برنامه سوایپ هستند و می توان از این رمز برای پرداخت فیات با کارت نقدی سوایپ استفاده کرد.


چه کسانی بنیانگذار سوایپ هستند؟
سوایپ توسط  جوسلیتو  لیزاروندو (Joselito Lizarondo)، سرمایه گذار اولیه بیت کوین و فردی با تجارب زیادی در کسب و کارهای نوپا تاسیس شد. لیزاروندو در حال حاضر به عنوان مدیر عامل پلت فرم فعالیت می کند.
علاوه بر این ، جان خنث ، خالق ارشد سابق گروه ویبیال ، Swipe’s COO است ، در حالی که آنسیتا سوتومیل (Anecita Sotomil) - افسر سابق مالیات و حقوقی در PricewaterhouseCoopers - مدیر ارشد قانونی آن (CLO) است. سرانجام ، تیم اجرایی سوایپ با CTO تازه اضافه شده هنری نیدوازا گردآوری شده ، دو بار موفق در CTO و بیش از سی سال تجربه در بانک ها ، خرده فروشی و فین تک می باشد.
کل تیم سوایپ بیش از ده نفر را ، از جمله توسعه دهندگان ، مهندسان ، بازاریابی و کارمندان مدیریت جامعه شامل می شود، سوایپ اولین موقعیت رمزنگاری برای اکثر اعضای فعلی تیم است.
در ژوئیه سال 2020 ، اعلام شد که سوایپ توسط Binance - یکی از برجسته ترین مبادلات دارایی دیجیتال در جهان - با مبلغی نامشخص خریداری شده است.


چه چیزی باعث سوایپ منحصر به فرد می شود؟
سوایپ به گونه ای طراحی شده که به کاربران امکان می دهد از طریق برنامه های کاربردی تلفن همراه آسان و محدوده کارت های بدهی رمزنگاری شده ، بر امور مالی رمزنگاری و فیات خود کنترل کامل داشته باشند.
یکی از اصلی ترین ویژگی های متمایز آن قابلیت استفاده از آن است. سوایپ به گونه ای طراحی شده که برای کاربران از هر سطح تجربی قابل دسترسی باشد ، ذخیره و مدیریت ارزهای رمزپایه در برنامه کیف پول سوایپ یا خرج ارزهای رمزپایه با استفاده از کارت بدهی Swipe Visa کار ساده ای است.
رمز سوایپ(SXP) در هسته اکوسیستم سوایپ قرار دارد. برای واجد شرایط بودن برای خرید کارت بدهی سوایپ Sky ، Steel یا Slate ، کاربران باید حداقل مقدار ثابت SXP را در اختیار داشته باشند - بنابراین از مزایای این پیشنهادات مانند 8٪ پول نقد در خریدها ، محدودیت های بهبود یافته در هزینه ها و صفر کارمزد معاملات خارجی.
با ساده کردن تبدیل ارزهای رمزپایه به فیات ، که می تواند با استفاده از کارت بدهی سوایپ صرف شود ، سوایپ تعداد بیشتری از دارندگان ارزهای رمزپایه را که می خواهند از دارایی های خود برای خریدهای روزمره استفاده کنند ، هدف قرار می دهد. همچنین از محل معاملات و هزینه های مبادله درآمد حاصل می شود که برای حمایت از گسترش اکوسیستم و گسترش آن به مناطق جدید استفاده می شود.
علاوه بر باز کردن قفل انواع هدیه ها برای دارندگان ، SXP همچنین می تواند برای ایجاد و رأی دادن به پیشنهادهای حاکمیتی مورد استفاده قرار گیرد ، به دارندگان این امکان را می دهد تا به شکل گیری توسعه اکوسیستم سوایپ کمک کنند.

چند سکه سوایپ  (SXP) در گردش وجود دارد؟
توکن سوایپ(SXP) حداکثر میزان عرضه خود را 300 میلیون نشانه تنظیم کرده است. از نوامبر 2020 ، کمی بیش از یک چهارم این موارد در حال گردش است.
طبق مقاله سفید پروژه ، در مجموع 1.2 میلیون SXP ماهانه برای جوایز اکوسیستم و همچنین ، بیشتر از 600.000SXP برای فعالیتهای شرکت در دسترس خواهد بود. علاوه بر این ، سالانه 10 میلیون SXP در دسترس تیم و بنیان گذاران سوایپ قرار می گیرد.
در کل 100٪ از توکن تا سال 2028 به دست خواهد آمد، اما این احتمالاً تا حدودی کمتر از 300 میلیون نشانه است زیرا 80٪ از کل SXP مورد استفاده برای هزینه های معامله و برداشت سوزانده می شود. این فرآیند سوختگی روی زنجیره تا زمان کاهش عرضه در گردش به 100 میلیون ادامه خواهد داشت.
دارندگان SXP همچنین می توانند SXP خود را سهام کرده و آن را به شبکه سوایپ متصل کنند تا بخشی از پاداش شبکه را بدست آورند - در مجموع 40.000 SXP در روز. کسری متناسب از این مبلغ به هر کسی که بیش از 1000 SXP داشته باشد توزیع می شود.


شبکه سوایپ چگونه ایمن است؟
سوایپ (SXP) یک رمز ERC-20 است ، در نتیجه ، یکپارچگی آن توسط مکانیسم اجماع اثبات کار (POW) و شبکه گره عظیم اتریوم (Ethereum) حفظ می شود.
فراتر از این ، کاربران سوایپ کیف پول از یک طرح بیمه 100 میلیون دلاری که از طریق Coinbase حضانت ارائه میدهد، بهره مند می شوند و این توانایی را دارند که در هر زمان که لازم باشد از طریق برنامه Swipe Wallet کارت بدهی سوایپ خود را قفل کنند.
سوایپ مجاز به توزیع کارت های نقدی ویزا در حوزه های مختلف قضایی از جمله بیش از 30 کشور در اروپا است ، اما اخیراً نیز چراغ سبز برای راه اندازی محصولات کیف پول و کارت ویزا در ایالات متحده را دریافت کرده است.


سوایپ (SXP) را از کجا می توانید خریداری کنید؟
رمز سوایپ در حال حاضر برای تجارت در بیش از 50 صرافی مختلف از جمله چندین بزرگترین و معتبرترین سیستم عامل - از جمله Binance ، KuCoin و Poloniex در دسترس است.
SXP در حال حاضر در برابر انواع ارزهای رمزنگاری شده از جمله تتر  (USDT) ،بیت کوین Bitcoin (BTC) و اتریوم (ETH) و همچنین چندین ارز فیات مانند وون کره (KRW) ، یورو (EUR) و دلار آمریکا (USD) ذکر شده است.