پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
coti

کوتی

COTI, COTI 

0 $
-0.05 5,082.8 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 239,779,574 $
حجم معاملات 24h 46,858,561 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 2,789 تومان
آخرین معامله 2,773 تومان

کوتی چیست؟

ارز COTI به عنوان اولین پلتفرم فین تک سازمانی بوده که این قابلیت را به سازمان ها می دهد تا راه حل های پرداخت خود را بسازند تا از طریق آن، بتوانند یک ارز دیجیتال برای صرفه جویی داشته باشند و یک پول دیجیتالی ایجاد کنند. ارز دیجیتال کوتی(COTI)، مخفف عبارت "Currency Of the Internet" به معنای ارز اینترنت است. از این ارز دیجیتال برای پردازش پرداخت های غیرمتمرکز استفاده می شود که از این طریق صاحبان کسب و کار را قادر می سازد، تا ارز دیجیتال خود را منتشر کنند. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال، با همکاری همتایان خود در بلاک چین کاردانو و رمز ارز آدا، همکاری خود را ادامه می دهند. 
ارز دیجیتال کوتی، محصولات فین تک را بر روی بلاک چین اجرا می کند و در واقع می توان به نوعی گفت که این ارز دیجیتال، نوعی پلتفرم برای فین تک محسوب می شود که از بلاک چین برای اجرای طیف وسیعی از عملکردها استفاده می شود که از جمله این عملکردها می توان به پردازش پرداخت، تامین مالی، سیستم های پرداخت اشاره کرد. 

سازمان ها می توانند روش های خاصی برای پرداخت خود در نظر بگیرند و از این طریق نیز می توانند هر ارز دیجیتالی را می توانند به استیبل کوین تبدیل کنند که به ارزهای فیزیکی وابسته هستند. شبکه ارز دیجیتال کوتی بر اساس عنصر کلیدی مربوط به عملکرد یک زیرساخت پرداخت موثر ایجاد شده است که این عناصر شامل:

  • سادگی
  • امنیت
  • ثبات قیمت
  • محافظت از خریدار و فروشنده
  • مقیاس پذیری
  • مقرون به صرفه
  • آنی بودن
     

مزایای ارز دیجیتال کوتی 
ارز دیجیتال کوتی نیز مشابه با دیگر پروژه های ارز دیجیتال، با هدف ارائه پلتفرمی برای پرداخت های روزانه کاربران راه اندازی شده است. از دیگر مزایای ارز دیجیتال کوتی می توان به بهبود عملکرد از نظر مقیاس پذیری، تمرکززدایی، امنیت و کاهش هزینه ها، کیف پول و صرافی و هر آنچه که یک فرد برای حضور در بازار ارز دیجیتال نیاز دارد، در اختیارش قرار دارد. 

مزایای این ارز دیجیتال با افزایش استفاده روز افزون کاربران از اینترنت به قدری جذاب و کاربردی است که به نظر می رسد که در آینده این احتمال وجود دارد که به عنوان یک سیستم پرداخت از آن استفاده شود. اما از آنجایی که این پروژه به عنوان ترکیبی از روش های پرداخت سنتی و مدرن محسوب می شود، این احتمال وجود دارد که سهم قابل توجهی در فضای آنلاین از طریق استفاده از این سیستم وجود داشته باشد.

معایب ارز دیجیتال کوتی
ارز دیجیتال کوتی، نوعی ارز دیجیتال جدید است که هنوز برای رشد و گسترش خود مسیر طولانی را در پیش دارد. بنابراین از جمله ایراداتی که می توان برای این ارز بیان کرد این است که این پروژه فعالیت رسمی خود را بعد از فروش توکن های شبکه آلفا شروع می کند، اما برای دستیابی به مقیاس پذیری و قابلیت استفاده شبکه، باید مورد استقبال گسترده ای از افراد قرار گیرد.