پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
snx

اس ان ایکس

SNX, synthetix-network-token

2 $
0.81 126,304 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 460,097,443 $
حجم معاملات 24h 29,288,004 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 126,811 تومان
آخرین معامله 126,381 تومان

اس ان ایکس چیست؟

Synthetix یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که قرار گرفتن در معرض زنجیره ای در برابر طیف گسترده ای از دارایی های رمزنگاری و غیر رمزنگاری را فراهم می کند. این پروتکل مبتنی بر بلاکچین اتریوم (ETH) است و به کاربران امکان دسترسی به دارایی های مصنوعی بسیار روان (مصنوعات) را می دهد. Synths بدون نیاز به داشتن مستقیم دارایی ، دارایی اساسی را ردیابی کرده و بازدهی را ارائه می دهد.
این پلتفرم قصد دارد با معرفی دارایی های غیر بلاکچین ، امکان دسترسی به بازار مالی قوی تر ، فضای ارزهای رمزپایه را گسترش دهد.
 
بنیانگذاران Synthetix چه کسانی هستند؟
این شبکه در سپتامبر 2017 توسط Kain Warwick با نام Havven (HAV) راه اندازی شد. حدود یک سال بعد این شرکت به Synthetix تغییر نام داد.
 
کین وارویک بنیانگذار Synthetix و یک مدیر غیر اجرایی در شبکه خرده فروشی blueshyft است. قبل از تأسیس Synthetix ، وارویک در چندین پروژه رمز ارز دیگر کار کرده است. وی همچنین Pouncer ، یک سایت حراج زنده اختصاصی استرالیا را تأسیس کرد.
پیتر مک کین ، مدیر عامل پروژه ، بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید نرم افزار دارد. وی پیش از این به عنوان برنامه نویس در ICL Fujitsu کار می کرد.
جوردن ممتازی ، مدیر ارشد همکاری Synthetix ، یک استراتژیست تجاری ، تحلیلگر بازار و رهبر فروش با چندین سال تجربه در سیستم های بلاکچین ، ارزهای رمزپایه ، پرداخت دیجیتال و تجارت الکترونیکی است.
جاستین جی موزس ، مدیر CTO ، مدیر سابق مهندسی در MongoDB و معاون عملی سرپرستی مهندسی در Lab49 بود. او همچنین بنیانگذار Pouncer بود.
 
چه چیزی Synthetix را منحصر به فرد می کند؟
Synthetix یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) و بستری برای دارایی های مصنوعی است. این پروتکل به روشی طراحی شده است که کاربران را از طریق مصنوعات بدون نیاز به نگه داشتن دارایی اصلی در معرض دارایی های اساسی قرار دهد.
این پلتفرم به کاربران امکان تجارت و تبادل مصنوعات را به صورت مستقل می دهد. این مرکز همچنین دارای یک مجموعه سهام است که دارندگان آن می توانند نشانه های SNX خود را سهام کرده و با سهمی از هزینه معاملات در صرافی Synthetix پاداش دریافت کنند.
این پلتفرم دارایی های اساسی را با استفاده از پروتکل های تحویل قیمت قرارداد هوشمند به نام oracles ردیابی می کند. Synthetix به کاربران امکان می دهد تا مصنوعات را به صورت یکپارچه و بدون مشکلات نقدینگی / لغزش تجارت کنند. همچنین نیاز به تسهیل کننده های شخص ثالث را برطرف می کند.
از نشانه های SNX به عنوان وثیقه دارایی های مصنوعی ضبط شده استفاده می شود. این بدان معنی است که هر زمان که synth ها صادر می شوند ، نشانه های SNX در یک قرارداد هوشمند قفل می شوند.
پاز زمان راه اندازی ، پروتکل به شبکه اصلی Optimistic  اتریوم منتقل شده است تا به شما در کاهش هزینه های بنزین در شبکه و تأخیر کمتر در زمان صحت کمک کند.
 
چند سکه Synthetix (SNX) در گردش وجود دارد؟
حداکثر عرضه SNX 212،424،133 سکه است که 114،841،533 SNX از فوریه 2021 در گردش است.
در مرحله فروش بذر و توکن ، Synthetix بیش از 60 میلیون علامت فروخت و توانست 30 میلیون دلار جمع کند. از کل 100000000 سکه صادر شده طی ICO ، 20٪ به تیم و مشاوران ، 3٪ به پاداش و مشوق های بازاریابی ، 5٪ به مشوق مشارکت و 12٪ به بنیاد اختصاص یافته است.
شبکه Synthetix چگونه ایمن است؟
رمز SNX با استاندارد ERC20 اتریوم سازگار است. شبکه Synthetix از طریق توافق اثبات سهام (PoS) ایمن است. دارندگان Synthetix SNX خود را سهام کرده و از هزینه های شبکه بازدهی کسب می کنند.
روش دیگر برای کسب پاداش توسط سهامداران SNX از طریق سیاست های پولی تورمی پروتکل است که به عنوان پاداش های staking شناخته می شود.
 
Synthetix (SNX) را از کجا می توانید خریداری کنید؟
نشانه های SNX را می توان در صرافی های بالا خریداری کرد ، مانند:
• Binance
• OKEx
• Coinbase Pro
• Uniswap (V2)