پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
alice

آلیس

ALICE, My Neighbor Alice

1 $
2.11 86,499 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 0 $
حجم معاملات 24h 0 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 87,720 تومان
آخرین معامله 86,355 تومان

آلیس چیست؟

My Neighbor Alice یک بازی سازنده چند نفره است که در آن هر کسی می تواند جزایر مجازی بخرد و مالک آن شود، آیتم های هیجان انگیز را جمع آوری و بسازد و با دوستان جدید ملاقات کند. این بازی با الهام از بازی‌های موفقی مانند Animal Crossing، بهترین‌های دو جهان را با هم ترکیب می‌کند - یک روایت سرگرم‌کننده برای بازیکنان معمولی که می‌خواهند از تجربه گیم‌پلی لذت ببرند و همچنین یک اکوسیستم برای بازیکنانی که می‌خواهند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) جمع‌آوری و معامله کنند

 

ALICE رمز ابزار اصلی My Neighbor Alice است و در عملکردهای زیر استفاده می شود:

  • ارز درون بازی: دارایی ها و مجموعه مهارت های ویژه را در بازی و در بازار آلیس خریداری کنید.
  • حکومتداری: از طریق یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO)، با پیشنهادات و ساختارهای رای گیری (مانند عملیات پلتفرم و توسعه) در فرآیند حکمرانی شرکت کنید. مشوق های رای دهنده برای تشویق مشارکت رای دهندگان معرفی خواهد شد.
  • سهامداری: توکن‌های ALICE را برای کسب درصدی از درآمدهای پلتفرم (مانند فروش طرح، فروش دارایی و کارمزد تراکنش) به اشتراک بگذارید.
  • انگیزه های بازیکن: با انجام ماموریت ها در بازی، بازیکنان می توانند توکن های ALICE کسب کنند. این طراحی برای تشویق کاربر به مشارکت در بازی و حفظ کشش است.

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله در سهام MyNeighborAlice در حال حاضر Binance، Mandala Exchange، Bitget، FTX و Huobi Global هستند.