پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان

تعهدنامه فعالیت در بستر تبادل دارایی‌های دیجیتال

صرافی آنلاین ژاوِکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و بستری برای تبادل دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین، لایت کوین و اتریوم با تومان می‌باشد. هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی گیرد.

کاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.
1) کاربران سایت می‌پذیرند که کلیه‌ی فعالیت‌های آن‌ها در ژاوِکس در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد.
2) احراز هویت برای استفاده از خدمات ژاوِکس ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگذاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و ژاوِکس حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت. ژاوِکس خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می‌داند.
3) کاربران ژاوِکس تعهد می دهند که از خدمات سایت ژاوِکس تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات ژاوِکس برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند. 
4) به علت حفظ حریم شخصی و مقابله با پول شویی هر زمان که سایت متوجه شود، حساب متعلق به کاربر نیست می تواند حساب را مصادره و دارایی کیف پول کاربر قابل برگشت داده نخواهد شد.کاربران با توجه به این شرط در سایت ثبت نام و احراز هویت خود را قطعی کنند. 
5) کاربران ژاوِکس می‌پذیرند در صورت تشخیص کارشناسان پشتیانی ژاوِکس، جهت حفظ امنیت دارایی حساب کاربریشان با اطلاع قبلی نسبت به برقراری تماس تصویری با تیم ژاوِکس همکاری نمایند. 
6) بنا به دستور نهادهای قضایی مانند پلیس فتا، ممکن است برداشت رمزارز به مدت 24 تا 72 ساعت کاری پس از زمان واریز از طریق درگاه شتابی، محدود گردد.
7) کاربران ژاوِکس اذغان می‌دارند که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند.
8) ژاوِکس به عنوان بازار آنلاین تبادل ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد، کاربران با علم به ضرر و زیان دارایی در سایت اقدام به خرید و فروش می کنند و هر گونه سود و ضرر متعلق به کاربر می باشد.
9) هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و ژاوِکس هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از گذرواژه پیچیده و امن و کد شناسایی دوعاملی استفاده شود.
10) ژاوِکس این اطمینان را می‌دهد که دارایی‌های کاربران را نزد خود به امانت و به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی، ژاوِکس متعهد به جبران خسارت خواهد بود.
11) در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی ژاوِکس نخواهد بود.
12) ژاوِکس در مقابل واریز توکن یا کوین بر بستر اشتباه یا کوین هایی که در ژاوِکس پشتیبانی نمی شود هیچ گونه مسئولیتی نداشته و با توجه به مکانیسم ذخیره سازی سرد امکان استخراج این توکن ها با استفاده از ولت ثالث وجود ندارد. لذا مسئولیت هرگونه واریز اشتباه با خود کاربر بوده و کاربر حق هیچ گونه شکایتی را نخواهد داشت.
13) درخواست برداشت تومان از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیش‌تر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی ( پایا ، ساتنا) مراجعه فرمایید.
14) کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد ژاوِکس، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت ژاوِکس، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.
15) اگر ژاوِکس تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص ژاوِکس نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد ژاوِکس از هر جهت از خود ساقط می نماید.
16) در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، ژاوِکس حق دارد مستقلاً آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد. بدیهی است که در صورتی که اشکال از سمت ژاوِکس باشد، موظف خواهد بود که جبران خسارت نماید و در غیراین صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد ژاوِکس از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.
17) در صورت هرگونه سوء استفاده از کد ریفرال ژاوِکس در فعالیت‌های خلاف قانون، تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر بوده و ژاوِکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده از سیستم معرفی خود به هر نحو ندارد. همچنین ژاوِکس حق باطل کردن کد معرف و بستن حساب در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده بدون نیاز به دستور قضایی را خواهد داشت.

کاربر می پذیرد که


۱- منبع و مقصد کلیه ی ارزهای دیجیتال در تراکنش های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.
۲- مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.
۳- اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران
۴- این حق برای ژاوِکس محفوظ است که اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از پذیرش از کاربر بخواهد. در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است، عضویت کاربرامکان نخواهد داشت.
فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت –آدرس – کارت ملی با تصویر آن – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد..
این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد
تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار ژاوِکس خواهد بود و سایت ژاوِکس می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند
تراکنش هایی که توسط ژاوِکس در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتال مربوط به تراکنش انجام شده هستند.
۵- اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و ژاوِکس هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی‌پذیرد.
۶- ژاوِکس صرفا مسئول جابه جایی مقدار مشخص شده در تراکنش(سفارش خرید و فروش ) معین است و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.
۷- کارمزد خدمات ژاوِکس ، همانطور که در بخش سفارش و تراکنش با نرخ مشخص نشان داده شده اند دریافت می شود.
۸- هر گونه کارمزد – کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم بانکی جهت نقل و انتقال پول به کاربر اضافه نماید ، بر عهده ی کاربر خواهد بود و ژاوِکس راجع به این گونه هزینه ها ندارد.
۹- ژاوِکس هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.
۱۰- حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی کاربر خواهد بود. همچنین مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی خود وی است.
۱۱- هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده ی خود آنان خواهد بود و ژاوِکس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
۱۲-  جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت مشخص و شفاف و کارمزد مشخص و شفاف طبق قرارداد فوق هیچ گونه ادعایی از سایت و مدیران – کارکنان – و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.
نکات مهم در رابطه با خدمات معاملات ژاوِکس شامل موارد ذیل می‌شود. باید از این موارد آگاه بوده و آن‌ها را رعایت کنید:
۱۳- خدمات معامله‌ی ژاوِکس نقش واسطه را میان کاربران بر عهده دارد و ارزش و یا بازپرداخت پول مجازی را به هیچ وجه تضمین نمی کنیم و نیز مسئولیت منافع اقتصادی ناشی از معامله با واحد پول مجازی بر عهده‌ی کاربر خواهد بود. قیمت بازار پول مجازی که توسط ما بعضاً اعلام می‌شود ممکن است به طور موقت با قیمت واقعی همخوان نباشد که علت آن محدودیت‌های فنی از قبیل خطای سیستمی یا برنامه‌ای عدم تقارن محیطی، محدودیت در مورد فضای ارتباطی در داخل و خارج است. البته تمامی تلاش خود را برای رفع این تفاوت در قیمت انجام می‌دهیم.
۱۴-  صحت اطلاعات شخصی کاربر را که نزد ماست تضمین نمی کنیم. به محض اطمینان از عدم صحت آن موظف به قطع استفاده‌ی کاربر مربوطه از خدمات معاملات ژاوِکس خواهیم بود و اقدام متقابل را به انجام خواهیم رساند.
۱۵-  در برابر خسارات ناشی از به سرقت رفتن حساب شما توسط شخص ثالث مسئولیتی نخواهیم داشت.
۱۶-  حداقل حجم معاملات در ژاوِکس 300 هزارتومان است و زیر آن معامله ثبت نمی‌شود.
۱۷ - اولین درخواست برداشت رمز ارز ۴۸ ساعت بعد از اولین خرید امکان پذیر خواهد بود. بدیهی است این محدودیت صرفا برای اولین درخواست اعمال می شود و بعد آز آن محدودیتی وجود نخواهد داشت .
۱۸- در صورت تعلیق حساب، تحقیقات اولیه در مورد حساب انجام داده و موظف خواهید بود که با ما همکاری کامل به عمل آورید.
۱۹-  در صورت تعلیق حساب، نمی‌توانید تومان را سپرده‌گذاری کرده یا درخواست واریز دهید و نمی‌توانید از  کیف پول خود استفاده کنید.
۲۰-  وجه تومانی را با توجه به میزان پول نقد در کیف پول تومان حساب خود دریافت خواهید کرد.
۲۱-  همواره می‌توانید پول نقد معادل تومان خود را که در کیف پول حساب شماست، دریافت کنید. که به تعیین آن از سوی ما بستگی خواهد داشت. البته تعهدی به پرداخت سود مربوط برای تومان موجود در کیف الکترونیکی تومان شما نخواهیم داشت.
۲۲‍-  می‌توانیم مبادله‌ی تومان را در شرایط ذیل ممنوع کرده و البته ممنوعیت و علت آن را به شما اعلام خواهیم کرد.
الف ـ چنانچه درخواست کتبی از محاکم و نهادهای دولتی در این خصوص ارائه شود.
ب ـ در صورتی که مبلغ مبادله بسیار زیاد باشد.
ج ـ در صورتی که کاربر مرتکب جرم شده یا مظنون به تملک عواید از محل ارتکاب جرم باشد.
دـ در سایر موارد چنانچه محدود کردن استفاده از خدمات پرداخت بر اساس سیاست عملیاتی ما ضروری تشخیص داده شود.
۶ـ سایر موارد
1- در حدود قانون هیچگونه تعهد یا ضمانتی برای اموری خاص مسکوت مانده در این موافقنامه از حیث ارائه‌ی خدمات بر عهده نمی گیریم. علاوه بر این، در خصوص محصولات یا ارزش واحد پول مجازی که خود آن را صادر نکرده یا واگذار ننموده و همچنین پرداخت آن را ضمانت ننموده ایم، هیچ گونه تعهدی نخواهیم داشت
2- در صورتی که خدمات در اثر اقدام شما دچار مشکل شود.
3- خسارات ناشی از فرایند ورود به خدمات و استفاده از آن
4- خسارات ناشی از دسترسی غیر قانونی شخص ثالث به سرور و استفاده غیر قانونی از آن
5- ضررهای ناشی از انتقال و انتشار بد افزارها از سوی شخص ثالث
6- ضررهای ناشی از استفاده شخص ثالث از خدمات، خساراتی ناشی از دور زدن، حذف یا نابودی اطلاعات ارسال شده .
7- ضررهای ناشی از قصور در خدمات ارتباطاتی توسط بستر ارائه خدمات. به ویژه مواردی که ارائه دهنده خدمات ارتباطاتی در صورت وجود رابطه حقوقی فی ما بین ما و کاربران موجب ناتوانی ما در ارائه‌ی خدمات شود و غیر قابل کنترل باشد. ضررهای ناشی از موارد قهریه از قبیل جنگ، آتش سوزی، زلزله و سایر بلایای طبیعی و موارد اضطراری ملی ضررهای ناشی از ویژگی های خاص پول مجازی. به ویژه مواردی که موجب نقص یا محدودیت فنی در سیستم مدیریت. در ارائه‌ی خدمات از سوی ما می‌شود.
8- در صورتی که سرورها را برای ارائه‌ی خدمات قطع شود یا از دسترس خارج شوند
9- سایر خسارات ناشی از دلایلی که ناشی از اعمال یا عمل ما نباشد.
10- ارائه‌ی خدمات را می‌توانیم متوقف کرده یا تمامی یا بخشی از این موافقنامه را فسخ نماییم چنانچه اطلاعات ارائه شده از سوی شما با واقعیت همخوانی نداشته باشد. در صورتی که خسارتی متوجه ما شود، می‌توانیم از شما خسارت مذکور را از حساب شما برداشت کنیم.
11- در صورتی که باعث خسارات ذیل این ماده از ما مطالبه‌ی خسارت نمایید، می‌توانیم از طریق پول مجازی در واحد تومان در کیف الکترونیکی شما که تعلق آن به شما مورد تأیید است ولو با آن موافق نباشید منظور نماییم.
12- در صورت ورود خسارت به ما که ناشی از فعالیت های غیر قانونی است. می‌توانید حق مطالبه‌ی خسارت علیه شما به موجب قانون استفاده کنیم. لذا لازم است از خدمات در چارچوب قوانین و مقررات استفاده نمایید.

Work Process

سایر موارد

1- در حدود قانون هیچگونه تعهد یا ضمانتی برای اموری خاص مسکوت مانده در این موافقنامه از حیث ارائه‌ی خدمات بر عهده نمی گیریم. علاوه بر این، در خصوص محصولات یا ارزش واحد پول مجازی که خود آن را صادر نکرده یا واگذار ننموده و همچنین پرداخت آن را ضمانت ننموده ایم، هیچ گونه تعهدی نخواهیم داشت
2- در صورتی که خدمات در اثر اقدام شما دچار مشکل شود.
3- خسارات ناشی از فرایند ورود به خدمات و استفاده از آن
4- خسارات ناشی از دسترسی غیر قانونی شخص ثالث به سرور و استفاده غیر قانونی از آن
5- ضررهای ناشی از انتقال و انتشار بد افزارها از سوی شخص ثالث
6- ضررهای ناشی از استفاده شخص ثالث از خدمات، خساراتی ناشی از دور زدن، حذف یا نابودی اطلاعات ارسال شده .
7- ضررهای ناشی از قصور در خدمات ارتباطاتی توسط بستر ارائه خدمات. به ویژه مواردی که ارائه دهنده خدمات ارتباطاتی در صورت وجود رابطه حقوقی فی ما بین ما و کاربران موجب ناتوانی ما در ارائه‌ی خدمات شود و غیر قابل کنترل باشد. ضررهای ناشی از موارد قهریه از قبیل جنگ، آتش سوزی، زلزله و سایر بلایای طبیعی و موارد اضطراری ملی ضررهای ناشی از ویژگی های خاص پول مجازی. به ویژه مواردی که موجب نقص یا محدودیت فنی در سیستم مدیریت. در ارائه‌ی خدمات از سوی ما می‌شود.
8- در صورتی که سرورها را برای ارائه‌ی خدمات قطع شود یا از دسترس خارج شوند
9- سایر خسارات ناشی از دلایلی که ناشی از اعمال یا عمل ما نباشد.
10- ارائه‌ی خدمات را می‌توانیم متوقف کرده یا تمامی یا بخشی از این موافقنامه را فسخ نماییم چنانچه اطلاعات ارائه شده از سوی شما با واقعیت همخوانی نداشته باشد. در صورتی که خسارتی متوجه ما شود، می‌توانیم از شما خسارت مذکور را از حساب شما برداشت کنیم.
11- در صورتی که باعث خسارات ذیل این ماده از ما مطالبه‌ی خسارت نمایید، می‌توانیم از طریق پول مجازی در واحد تومان در کیف الکترونیکی شما که تعلق آن به شما مورد تأیید است ولو با آن موافق نباشید منظور نماییم.
12- در صورت ورود خسارت به ما که ناشی از فعالیت های غیر قانونی است. می‌توانید حق مطالبه‌ی خسارت علیه شما به موجب قانون استفاده کنیم. لذا لازم است از خدمات در چارچوب قوانین و مقررات استفاده نمایید.
13- چنانچه کاربران ژاوکس از کارتی غیر از حساب صاحب پرتفو در ژاوکس اقدام به پرداخت وجه نمایند، حساب کاربری مربوطه مسدود شده و تنها از طریق دستور قضایی قابل پیگیری می باشد.

مدیریت حساب‌ها

مراحل فرایند ایجاد حساب از سوی شما به شرح ذیل است:
• ثبت نام اولیه در سایت
• تکمیل فرم احراز هویت شامل 4 مرحله
برای استفاده از خدمات ژاوِکس به یک حساب نیاز است و کاربر موظف به استفاده از حساب ایجاد شده از طریق وارد کردن اطلاعات صحیح می باشد که کاربر در این امر نباید از اطلاعات دیگران استفاده کرده یا قوانین و مقررات مربوطه را نقض نماید.
حساب شما تنها باید توسط خود شما مورد استفاده قرار گیرد. در صورت تغییرات اطلاعات شما پس از ثبت نام باید بلافاصله اطلاعات جدید را در اطلاعات شخصی به روز کرده و منتظر تایید سایت در اسرع وقت باشید.
در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه‌ی ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است، سایت هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

Work Process
Work Process

تایید نکردن حساب کاربری

در موارد ذیل می‌توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:
۱ ـ چنانچه کاربر به سن قانونی نرسیده (۱۸ سال کامل شمسی)یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار نباشید.(مگر با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی)
۲ ـ تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی
۳ ـ عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
۴ـ در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی برخلاف استانداردهای که توسط سایت اعلام می‌گردد.

فرآیند تایید هویت

به منظور پیروی از قوانین ضد پول‌شویی، نیاز است تمام کاربران نسبت به تایید هویت خود اقدام کنند. تایید هویت در چهار مرحله با ارائه مدارک مربوطه صورت می‌گیرد.

  •  مرحله اول: پس از ثبت نام اولیه در سایت به صفحه کاربری خود منتقل می شوید، در این قسمت بعد از مراجعه به قسمت تکمیل فرم احراز هویت بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی که باید مطابق با مشخصات کارت ملی باشد. ایمیل تاییده برای شما ارسال شده که می بایست کد اعتبار سنجی را وارد نمود.
  •  مرحله دوم: با زدن دکمه بعدی به قسمت پر کردن اطلاعات بانکی میروید، در این قسمت اطلاعات کارت بانکی خودتان را وارد می کنید و دکمه اضافه کردن حساب را میزنید این به معنی تایید اطلاعات حساب شما می باشد.
  • مرحله سوم: با زدن دکمه بعدی به قسمت آپلود کارت ملی می روید، با تایید کارت ملی امکان ترید برای شما فعال می شود. پس کارت ملی را واضح عکس گرفته و با رعایت نکات درج شده در راهنمای سایت آپلود کنید.
  •  مرحله چهارم: با زدن دکمه بعدی به قسمت احراز نهایی رفته و یک عکس با شرایط در خواست شده همراه با دست نوشته که از قبل اماده کرده اید آپلود می کنید.

Work Process
Work Process

کارمزدها و قوانینی که کاربر می پذیرد

کارمزد تراکنش‌های مالی انجام شده در ژاوِکس مطابق با توضیحات ارائه شده در صفحه کارمزدها می‌باشد.
برای دریافت درآمد بیشتر ژاوِکس امکانی قرارداده که با مراجعه به صفحه معرفی دوستان می توانید با انجام توضیحات ایت صفحه درآمد بیشتر تضمینی از سایت داشته باشید.
قوانینی که کاربر می پذیرد:
۱ـ استفاده از خدمات سایت ژاوِکس ( ثبت نام ـ خرید ـ فروش و...) به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.
۲ـ این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.
۳ـ تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌گردد. از این رو صیانت (حفظ) از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.
۴ـ معاملات ارز های دیجیتال باید با آگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر نا آگاهانه از خرید ارز های دیجیتال به عهده خود کاربر است.
۵ـ تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود.لیکن در صورت وقوع حادثه‌ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر می‌گیریم. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی را بر اساس سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمی‌توانیم سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را جبران کنیم.
۶- در صورت وقوع خسارت به سایت ژاوِکس ، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، ژاوِکس می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات ما استفاده کنید.
۷ ـ پس از اعلام موارد تغییر در چارچوب موافقتنامه و ابلاغ به کاربر به منظور قبول موارد تغییر پس از ۷ روز از تاریخ مؤثر اعمال تغییرات مذکور، و عدم واکنش کاربر، موافقنامه‌ی اصلاحی تایید شده از سوی شما مفروض انگاشته خواهد شد. در صورت عدم توافق کاربر با موافقنامه‌ی اخیر، امکان خروج کاربر از عضویت به صورت جداگانه نیز وجود خواهد داشت.
۸ ـ مواردی که در این موافقنامه  نمی‌باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از سوی ما خواهد بود.

اجزای کارکردی و استفاده از خدمات

قوانین مربوط به اجزای کارکردی سایت ژاوِکس
ژاوِکس شامل اجزای کارکردی و قابلیت‌های مختلفی است که هر یک طبق قوانین و ملاحظات اطلاع‌رسانی شده برای آن‌ها مدیریت می‌شوند. برای اطلاع از این قوانین به کانال تلگرام ژاوِکس (https://t.me/zhawex) و صفحات مربوط به سوالات مراجعه نمایید.

استفاده از خدمات
برای ارائه‌ی بهتر خدمات، ممکن است اعلامیه‌های مربوط به استفاده از خدمات، شامل انواع اطلاعات برای شما ارسال شود یا آن را مستقیماً به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال نماییم.
در صورت وقوع خطای سیستمی در استفاده از خدمات از جمله برنامه‌ها، می‌توانیم اطلاعات نادرست ناشی از خطا را حذف و اطلاعات حقیقی را اعمال کنیم.

نحوه‌ی استفاده از خدمات و موارد مهم
الف ـ ممکن است در خصوص نقض مقررات از سوی شما به طور موقت یا دائمی مانع استفاده‌ی شما از خدمات سایت شویم.
ب - در صورتی که کاربر اطلاعات ورود خود برای سایت را از دست دهد، برای بازگرداندن اطلاعات به او، اطلاعاتی که بنا به صلاح دید ما است گرفته خواهد شد و در صورت تایید اطلاعات به فرد دسترسی داده خواهد‌شد و در صورت احراز نشدن کامل هویت دسترسی بازگردانده نخواهد شد.
ج ـ در صورت عدم ورود طولانی مدت برای استفاده از خدمات سایت، ممکن است جهت امکان استفاده مجدد از خدمات، از شما اطلاعات دیگری درخواست کنیم. به ویژه اگر برای 2 ماه یا بیشتر از حساب خود استفاده نکرده باشید.

Work Process
Work Process

قوانین پیرامون معاملات

بطورکلی، سامانه معاملاتی ژاوِکس از سه نوع معاملات بهره می برد که عبارتند از:

- معاملات معمولی: معاملات معمولی به صورت عادی صورت می پذیرد و کاربران می تواند با کمترین میزان کارمزد اقدام به خرید رمز ارز در کف قیمتی نموده و در نهایت در سقف قیمتی به فروش برساند. بنابراین، کلیه کاربران قوانین پیرامون افت و اصلاح قیمتی رمز ارزها را پذیرفته و اقدام به معامله می نماید.

- معاملات معکوس: معاملات معکود دقیقا برعکس معاملات معمولی بوده و کاربران در سقف قیمتی رمز ارزها اقدام به باز کردن معامله نموده و در کف قیمتی معامله خود را می بندد. در این حالت با کاهش قیمت رمز ارزها، کاربران سود کرده و ارزش ریالی آنها حفظ می گردد. از اینرو در صورتیکه میزان ضرر کاربران در معاملات معکوش به ۵۰٪ برسد معامله مورد نظر بصورت خودکار توسط سیستم بسته می شود. بنابراین، کلیه کاربران قوانین پیرامون معاملات معکوس رمز ارزها را پذیرفته و اقدام به معامله می نماید.

- معاملات فوری: معاملات خرید/فروش فوری در کنار معاملات معکوس و معمولی صورت می پذیرد. در معاملات خرید/فروش فوری کاربران با حداقل کارمزد اقدام به نقد نمودن دارایی خود می نمایند. در این سبک از معاملات، با انجام سفارش فوری اعم از خرید یا فروش، صفوف خرید (برای معاملات فروش فوری) از ابتدای لیست یعنی بهترین پیشنهاد فروش تا انتها پیمایش صورت گرفته و بر اساس حجم های موجود در صفوف و درخواست کاربران معاملات را تکمیل می نماید. برای فرآیند خرید فوری هم به همین صورت اقدام می گردد. بنابراین کاربران با آگاهی کامل از سبک های خرید و فروش رمز ارز اقدام به معامله در ژاوِکس می نمایند.

- تغییر در قوانینهرگونه تغییر در قوانین، شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق ایمیل و یا پیامک سایت ژاوِکس به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.