پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
bch

بیت کوین کش

BCH, Bitcoin-Cash

435 $
0.89 24,850,200 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 2,104,059,813 $
حجم معاملات 24h 538,177,556 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 24,892,615 تومان
آخرین معامله 24,836,779 تومان

بیت کوین کش چیست؟

بیت کوین کش یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر است که هدف آن تبدیل شدن به پول جهانی سالم با پرداخت سریع ، هزینه های خرد ، حریم خصوصی و ظرفیت معاملات بالا (بلوک های بزرگ) است. به همان روشی که پول فیزیکی مانند اسکناس دلار مستقیماً به شخص پرداخت شده تحویل داده می شود ، پرداخت های بیت کوین نقدی مستقیماً از یک شخص به شخص دیگر ارسال می شود.

بیت کوین کش به عنوان یک ارز رمزپایه غیرمجاز، به شخص ثالث قابل اعتماد و هیچ بانک مرکزی نیاز ندارد. "بر خلاف پول فیات سنتی ، بیت کوین کش به واسطه های پولی مانند بانک ها و پردازنده های پرداخت بستگی ندارد". معاملات توسط دولت ها یا سایر شرکت های متمرکز سانسور نمی شود. به همین ترتیب ، وجوه قابل ضبط یا مسدود نیستند - زیرا اشخاص ثالث مالی هیچ کنترلی بر شبکه بیت کوین کش ندارند.

بیت کوین کش برای چه استفاده می شود؟

بیت کوین کش کمیابی طلا مانند را با ذات قابل مصرف پول نقد ترکیب می کند. با عرضه محدود 21 میلیون سکه ، بیت کوین کش، کمیاب نیست و مانند پول نقد فیزیکی به راحتی می تواند هزینه شود. معاملات سریع و هزینه های معاملات معمولاً کمتر از یک دهم درصد است. هرکسی می تواند پرداخت های بیت کوین کش را با تلفن هوشمند یا رایانه بپذیرد.

بیت کوین کش موارد استفاده مختلفی دارد. علاوه بر پرداخت های نظیر به نظیر بین افراد ، از بیت کوین کش می توان برای پرداخت به بازرگانان شرکت کننده برای کالاها و خدمات فروشگاهی و آنلاین استفاده کرد. هزینه های بسیار پایین امکان اقتصاد جدید معاملات خرده را فراهم می کند ، از جمله اینکه به تولیدکنندگان محتوا اضافه کنید و چند سنت به کاربران برنامه پاداش دهید. بیت کوین کش همچنین کارمزد و زمان تسویه برای حواله ها و تجارت مرزی را کاهش می دهد. سایر موارد استفاده شامل نشانه ها ، قراردادهای هوشمند ساده و پرداخت های خصوصی با ابزارهایی مانند CashShuffle و CashFusion است.

چگونه بیت کوین کش را استخراج می کنید؟

استخراج فرآیندی است که در آن معاملات جدید بیت کوین کش تأیید می شود و بلاک های جدید به بلاک چین بیت کوین کش اضافه می شود. کارگران معدن از قدرت محاسبه و برق برای حل معماهای پیچیده استفاده می کنند. با این کار آنها توانایی تولید بلوک های جدید معاملات را پیدا می کنند. اگر یکی از بلوک های آنها توسط شبکه پذیرفته شود ، استخراج کننده یا محل استخراج ، پاداش بلوک را در قالب بیت کوین کش تازه صادر شده کسب می کند.

استخراج بسیار رقابتی و با افزایش قیمت بیت کوین کش در بازار ، باعث تشویق استخراج کنندگان بیشتری شده تا هش ریت بیشتری را برای تولید بلاک در رقابت استخراج معدنچی که هر روز بیشتر می شود وارد کنند و آنها را توسط شبکه بیت کوین کش پذیرفته شوند. ماینرهای بیشتر با افزایش و توزیع نرخ هش ، امنیت شبکه را بیشتر می کنند. این امر از کنترل یک ماینر در شبکه جلوگیری می کند.

هرکسی می تواند بیت کوین کش را استخراج کند. استخراج به سخت افزار تخصصی موسوم به تجهیزات استخراج نیاز دارد که هم قابل خرید و هم اجاره است. ماینرها همچنین برای ساخت بلوک و اتصال به بقیه شبکه بیت کوین کش باید یک نرم افزار کامل گره (با اکثر ماینرهایی که در حال حاضر BCHN را اجرا می کنند) اجرا کنند. استخراج می تواند به طور مستقل انجام شود اما استخراج کنندگان اغلب نرخ هش خود را با هم جمع می کنند و به طور متناسب در جوایز بلوک کسب شده سهیم می شوند.

چگونه بیت کوین کش را خریداری می کنید؟

بیت کوین کش بسته به منطقه شما در انواع مبادلات رمزنگاری در دسترس است. برای اطلاع از آخرین لیست مبادلات و جفت های معاملاتی این ارز رمزپایه ، روی برگه جفت بازار ما کلیک کنید. قبل از انتخاب صرافی برای خرید بیت کوین کش ، حتماً تحقیق خود را انجام دهید.