پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
enj

انجین کوین

ENJ, Enjin Coin

0 $
0 12,917 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 298,452,548 $
حجم معاملات 24h 101,187,885 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 12,932 تومان
آخرین معامله 12,890 تومان

انجین کوین چیست؟

انجین کوین پروژه انجین است ، شرکتی که اکوسیستم محصولات بازی مبتنی بر بلاک چین بهم پیوسته را ارائه می دهد. گل سرسبد انجین ، شبکه انجین است ، یک پلتفرم بازی اجتماعی که از طریق آن کاربران می توانند وب سایت ها و قبیله ها را ایجاد کنند ، گپ بزنند و فروشگاه های مورد مجازی را میزبانی کنند.

انجین به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا موارد موجود در بازی را در بلاک چین اتریوم توکن کنند. این برنامه از انجین کوین ، رمز ERC-20 ، برای پشتیبان دارایی های دیجیتالی صادر شده با استفاده از سیستم عامل خود استفاده می کند ، به این معنی که اقلام را می توان با ارزش واقعی خریداری ، فروش و معامله کرد.

سکه انجین اولین بار در جولای 2017 اعلام شد و در ژوئن 2018 از شبکه اصلی اتریوم راه اندازی شد.

سکه انجین (ENJ) یک فروشگاه ارزش دیجیتالی است که برای پشتیبان گیری از ارزش دارایی های بلاکچین مانند نشانه های غیر قابل استفاده (NFT) استفاده می شود. هر دارایی ضبط شده با پلت فرم انجین شامل ENJ ، یک منبع ضرب است که در داخل NFT قفل شده و از گردش خارج می شود. استخراج دارایی های بلاکچین با ENJ مزایای مختلفی را برای سازندگان و کاربران فراهم می کند:

  • آنها را با مقدار ذخیره تزریق می کند
  • از شفافیت و کمیابی آنها اطمینان حاصل می کند
  • به آنها نمونه نقدینگی می دهد
  • ابزار را در بازی ها و برنامه ها فراهم می کند
  • ضد تورم

قابلیت "ذوب شدن" انجین به کاربران امکان می دهد در هر زمان دارایی های بلاکچین خود را از بین ببرند تا مقدار ENJ را از درون بازیابی کنند.

اکوسیستم بلاکچین انجین قصد دارد محصولات نرم افزاری را ارائه دهد که توسعه ، تجارت ، کسب درآمد و بازاریابی با بلاکچین را برای همه آسان کند.

انجین در سال 2009 تاسیس شد ، ریشه در صنعت بازی دارد ، با اولین محصول این شرکت ، یک پلت فرم جامعه بازی به نام شبکه انجین ، در طول یک دهه به 20 میلیون کاربر افزایش یافت.

در سال 2017 به دنبال یک ICO ، انجین خود را به عنوان یک توسعه دهنده برجسته اکوسیستم بلاکچین معرفی کرد و مجموعه ای از محصولات نرم افزاری را ایجاد کرد که هر کسی را قادر می سازد به راحتی دارایی های بلاکچین را ضرب ، مدیریت ، تجارت ، توزیع و ادغام کند.

ویتک رادومسکی ، بنیانگذار انجین ، کد یکی از اولین نشانه های غیرقابل شکن (NFT) را نوشت و همچنین یکی از نویسندگان استاندارد رمز توزین ERC-1155

اکوسیستم انجین که در بالای یک زیرساخت زنجیره ای ساخته شده است ، توسعه دهندگان بازی و مشاغل مختلف را قادر می سازد تا از دارایی های دیجیتالی توکن به عنوان بخشی از استراتژی های تملک ، نگهداری ، تعامل و درآمدزایی خود استفاده کنند. اکوسیستم انجین توسط انجین کوین (ENJ) ، ارز رمزنگاری شده ای که برای پشتیبانی ارزش دارایی های بلاکچین استفاده می شود ، تأمین می شود.

 

بنیانگذاران سکه انجین چه کسانی هستند؟

انجین به عنوان یک پلت فرم جامعه بازی در سال 2009 توسط ماکسیم بلاگوو و ویتک رادومسکی تاسیس شد ، بلاگوو مدیر عامل شرکت شد و مسئولیت هدایت خلاقیت شرکت را بر عهده گرفت و رادومسکی به عنوان مدیر ارشد فنی ، مسئول توسعه فنی محصولات آن مسئولیت پذیرفت. بلاگوف خود را دارای تجربه در جهت گیری خلاق ، بازاریابی و مدیریت و طراحی پروژه های نرم افزاری توصیف کرده است.

ایده معرفی بلاکچین به انجین اولین بار توسط رادومسکی پس از علاقه وی به بیت کوین (BTC) در سال 2012 مطرح شد و در نهایت شرکت را متقاعد کرد که آن را به عنوان گزینه پرداخت بپذیرد. پس از اطلاع از اتریوم و قراردادهای هوشمند ، او تصمیم گرفت که می خواهد نرم افزار یکپارچه با بلاکچین خود را ایجاد کند. Radomski همچنین نویسنده استاندارد توکن ERC-1155 است ، استاندارد جدیدی برای توکن های صادر شده توسط اتریوم که در ژوئن 2018 معرفی شد ، در ژوئن 2019 نهایی شد و برای ضرب نشانه های قابل استفاده و غیر قابل استفاده است.

چه چیزی سکه انجین را منحصر به فرد می کند؟

به گفته بنیانگذار Radomski ، انجین کوین از این نظر منحصر به فرد است که هر نشانه ای که با انجین Platform ضرب می شود ، پلت فرم توسعه دارایی های بلاک چین این شرکت که در فوریه سال 2020 راه اندازی شد ، مستقیماً توسط ENJ پشتیبانی می شود و به اقلام درون بازی نقدینگی واقعی می دهد. به همین ترتیب ، بلاگوو اظهار داشت که این شرکت بر روی فرزندخواندگی متمرکز است ، گفت او آینده ای را تصور می کند که در آن میلیون ها بازیکن از موارد دیجیتالی پشتیبانی شده توسط انجین کوین استفاده می کنند بدون اینکه حتی از وجود آن مطلع شوند.

انجین کوین از یک سری قراردادهای هوشمند استفاده می کند که توسعه دهندگان بازی ENJ را برای ساختن نشانه های جدید ، منحصر به فرد قابل انعطاف یا غیرقابل استفاده ERC-1155 به آنها می فرستند. این رمزها را می توان در انجین Marketplace ، که در سپتامبر 2019 راه اندازی شد ، معامله کرد و یا هر زمان بخواهید با پشتیبانی ENJ خود مبادله کنید. همانطور که تعداد بیشتری علامت سفارشی ضبط می شود ، ENJ بیشتری از اکوسیستم حذف می شود و در نتیجه کمیاب می شود.

طبق مقاله سفید خود ، انجین کوین از یک سری فرایندهای درون زنجیره ای و خارج از زنجیره استفاده می کند. هنگامی که یک معامله در اکوسیستم انجین انجام می شود ، یک بستر معتمد با کیف پول های هوشمند کاربران تماس می گیرد و وب سایت یا بازی بلافاصله با جایگزین یا نسخه غیرقابل کنترل آیتم دیجیتال به روز می شود تا زمانی که معامله توسط بلاک چین اتریوم تأیید شود.

چند سکه سکه انجین(ENJ) در گردش وجود دارد؟

حداکثر عرضه انجین کوین حداکثر 1 میلیارد نشانه است. با این حال ، با رشد اکوسیستم و محصور شدن بیشتر ENJ در دارایی های دیجیتال درون بازی ، تعداد سکه هایی که در گردش هستند واقعاً کاهش می یابد.

سکه انجین برای اولین بار در طی یک رویداد پیش فروش در سپتامبر 2017 در دسترس قرار گرفت که در آن 400 میلیون ENJ برای(ETH) 38800 Ether  ، در آن زمان 12 میلیون دلار به فروش رسید ، و 100 میلیون ENJ دیگر به عنوان پاداش داده شد. در مجموع ، پیش فروش 50٪ از کل عرضه را فروخت و به آن بخشید. عرضه اولیه سکه در اکتبر 2017 برگزار شد ، با 300 میلیون ENJ - 30٪ از کل عرضه - موجود برای فروش. ICO 75،041 ETH جمع کرد ، در آن زمان 18.9 میلیون دلار ارزش داشت. نشانه هایی که در طی ICO فروخته نشده بودند به مدت شش ماه قفل شدند تا بعداً برای ابتکارات جامعه و بازاریابی استفاده شوند.

10٪ از کل توکن برای شرکت برای ابتکارات جامعه ، آزمایش بتا ، بازاریابی و مشارکت های استراتژیک اختصاص داشت ، در حالی که 10٪ دیگر به اعضای تیم و مشاوران اختصاص داشت. توکن های اعضای تیم در شش ماه اول قفل شدند و در مدت 24 ماه واگذار شدند ، در حالی که نشانه های مشاور به مدت دو ماه قفل شدند و پس از آن به طور کامل آزاد شدند.

امنیت شبکه سکه انجین چگونه است؟

انجین کوین یک رمز ERC-20 است که در بلاک چین اتریوم صادر شده است ، به این معنی که هرگونه معاملات درون زنجیره ای ENJ با استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار توسط شبکه اتریوم تأیید و ایمن می شوند. ماینرها برای افزودن بلوک های جدید به بلاکچین بین یکدیگر رقابت می کنند و اکثر گره های شبکه باید سابقه ارسال آن را تأیید کنند.

قراردادهای هوشمند زیربنایی که انجین کوین را تأمین می کند تحت چندین ممیزی قرار گرفته اند ، از جمله توسط متیو دی فرانته ، توسعه دهنده اتریوم در سپتامبر 2017 ، حسابرس قرارداد هوشمند و توسعه دهنده آزمایشگاه های ZK در اوایل سال 2018 ، و شبکه کاستیلو در ژوئیه 2019.

در اکتبر سال 2020 ، انجین از طریق شرکت امنیت اطلاعات HackerOne برنامه نکاتی را ارائه داد.

سکه انجین (ENJ) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

سکه انجین را می توان در صرافی های رمزنگاری مانند Binance ، Bithumb ، (V2) Uniswapو Balancer و سایر موارد خریداری کرد. این معامله را می توان در مقابل ارزهای فیات مانند دلار آمریکا و یورو ، ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتر و سکه های ثابت مانند (USDT) Tether و(USDC) USD Coin معامله کرد.