پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
ocean

اوشن پروتکل

OCEAN, Ocean-Protocol

0 $
0.20 38,695 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 82,649,609 $
حجم معاملات 24h 13,798,136 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 39,022 تومان
آخرین معامله 38,981 تومان

اوشن پروتکل چیست؟

اوشن پروتکل یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین است که به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا به راحتی قفل ارزش داده های خود را باز کرده و از طریق استفاده از داده های مبتنی بر ERC-20 از آنها درآمد کسب کنند.

از طریق اوشن پروتکل ، ناشران می توانند با حفظ حریم خصوصی و کنترل ، از داده های خود کسب درآمد کنند ، در حالی که اکنون مصرف کنندگان می توانند به مجموعه داده هایی دسترسی پیدا کنند که قبلاً در دسترس نبوده یا یافتن آنها دشوار است. این مجموعه داده ها را می توان در بازار اوشن کشف کرد ، جایی که می توان آنها را خریداری و بعداً مصرف یا فروخت.

در پروتکل اوشن ، هر سرویس داده با یک داده داده منحصر به فرد نشان داده می شود ، که برای بسته بندی یک مجموعه داده یا سرویس محاسبه به داده استفاده می شود - این اساساً به اشخاص ثالث اجازه می دهد تا بر روی داده ها عملیات انجام دهند بدون اینکه هرگز از محاصره امن داده ها خارج شود. ناشر

OCEAN یک رمز سودمند است که علاوه بر خرید و فروش داده ها به عنوان واحد مبادله اصلی در بازار اوشن ، برای اداره جامعه و بهره گیری از داده ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت این داده های داده توسط یک مجموعه AMM OCEAN-datatoken تعیین می شود ، که قیمت داده داده را هنگام خرید و فروش بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم می کند.

چه کسانی بنیانگذار اوشن پروتکل  هستند؟

Ocean Protocol در سال 2017 توسط یک گروه باتجربه از مشاوران و کارآفرینان ، که با هم تجربه زیادی در زمینه توسعه و رشد مشاغل با فناوری پیشرفته دارند ، بنیان گذاشته شد.

تیم اصلی اوشن پروتکل شامل: بروس پون ، یک مدیر پروژه بین المللی باتجربه و مدیر عامل فعلی BigchainDB است. ترنت مک کناگی ، مهندس باتجربه و متخصص هوش مصنوعی. کریستینا پون ، مدیر بازاریابی هم در اوشن پروتکل و هم در BigchainDB. و Razvan Olteanu ، که بیش از 20 سال تجربه فنی و مدیریتی در نقش های ارشد دارد.

تیم اصلی اوشن پروتکل در حال حاضر از 15 نفر تشکیل شده است و این پلتفرم توسط لیست گسترده ای از مشاوران پشتیبانی می شود - بسیاری از آنها متخصص AI ، بلاکچین ، داده های بزرگ و تجارت هستند و شرکت های موفق خود را توسعه و مدیریت کرده اند.

چه چیزی اوشن پروتکل را منحصر به فرد می کند؟

اوشن پروتکل با اجازه دادن به هر کسی که دارای مجموعه داده های جستجو شده است ، می تواند داده های خود را رمزگذاری و در دسترس در بازار اوشن قرار دهد ، دسترسی به داده هایی را که قبلاً در دسترس نبوده و یا دسترسی به آنها چالش برانگیز است ، قفل می کند.

این یک جریان درآمد اضافی برای ناشران داده ایجاد می کند در حالی که به دانشمندان ، محققان ، تحلیل گران داده و هر شخص دیگری دسترسی به داده های قابل اطمینان تر را می دهد.

اوشن پروتکل ابزارهای مورد نیاز شرکت ها را برای ساخت و راه اندازی بازار داده های خود فراهم می کند ، یا مستقیماً با اوشن پروتکل ، یا با استفاده از قلاب های React Protocol Ocean ارائه می شود. همچنین اسناد گسترده ای برای کمک به این روند فراهم می کند.

دارندگان نشان های OCEAN می توانند با قرار دادن نشانه های خود در مجموعه داده ها در بازار اوشن ها ، به طور مستقیم در اقتصاد داده ها مشارکت کنند. سپس استکرها به ارائه دهندگان نقدینگی در مجموعه انتخاب شده داده های OCEAN تبدیل می شوند و کسری از هزینه معاملات تولید شده توسط این مجموعه را کسب می کنند.

چند سکه اوشن پروتکل (OCEAN) در گردش وجود دارد؟

از نوامبر 2020 ، در حال حاضر 414 میلیون نشانه OCEAN در حال گردش است. این حداکثر از 1.41 میلیارد توکن ثابت است که در قرارداد جدید OCEAN که در 21 آگوست سال 2020 تنظیم شده بود تعیین شده است.

در مجموع 50 سال طول می کشد تا عرضه کامل OCEAN آزاد شود ، در حالی که پیش بینی می شود تا ماه مه 2022 مجموع 600 میلیون پوند و تا ژانویه 2031 یک میلیارد نشانه در گردش باشد.

از کل تأمین OCEAN ، 20٪ به بنیانگذاران پروژه ، 15٪ به شرکت های متخاصم (خریداران SAFTE) ، 5٪ به بنیاد اوشن پروتکل و 60٪ باقیمانده به حافظان (کسانی که گره های شبکه Ocean را اجرا می کنند) اختصاص می یابد.

امنیت شبکه اوشن پروتکل چگونه است؟

OCEAN در حال حاضر یک رمز ERC-20 است که در زنجیره بلوک اتریوم فعالیت می کند. در نتیجه ، این شبکه با پشتیبانی گسترده از شبکه اثبات کار (POW) اتریوم و شبکه گره پشتیبانی می کند ، که از آن در برابر حملات مختلف محافظت می کند.

پروتکل اوشن قبلاً بر روی زنجیره اثبات اقتدار (PoA) کار می کرد ، اما این اطمینان حاصل شد که دیتاکن ها با اکوسیستم گسترده تر اتریوم سازگار هستند.

طبق یک ورودی وبلاگ در سال 2019 ، Ocean Protocol هنگام طراحی قراردادهای هوشمند خود از شیوه های امنیتی درجه نظامی استفاده می کند - اطمینان حاصل شود که آنها می توانند بدون باز کردن بردارهای حمله به صورت ایمن ارتقا یافته و مستقر شوند.

اوشن پروتکل (OCEAN) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

در حال حاضر توکن های اوشن پروتکل (OCEAN) در بیش از دوازده صرافی قابل معامله هستند ، از جمله چندین سیستم عامل سطح بالا - مانند Binance ، KuCoin ، Bittrex و Poloniex. از نوامبر 2020 ، Binance مایع ترین صرافی متمرکز برای OCEAN است ، در حالی که Uniswap مایع ترین صرافی غیرمتمرکز برای OCEAN است.

در حال حاضر OCEAN را نمی توان مستقیماً با ارزهای فیات در هر صرافی پشتیبانی شده خریداری کرد. اما می توانید بیت کوین را به جای فیات خریداری کنید و سپس آن را با OCEAN عوض کنید.