پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
aave

آوه

AAVE, Aave

97 $
4.82 5,453,890 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 864,620,678 $
حجم معاملات 24h 94,209,579 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 5,453,944 تومان
آخرین معامله 5,445,422 تومان

آوه چیست؟

آوی یک پروتکل مالی غیرمتمرکز است که به افراد اجازه می دهد رمزنگاری را وام دهند و وام بگیرند.

وام دهندگان با واریز دارایی های دیجیتال در مجموعه های نقدینگی ویژه ایجاد سود می کنند. سپس وام گیرندگان می توانند از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام فوری با استفاده از این نقدینگی استفاده کنند.

آوی (که در فنلاندی به معنی "شبح" است) در ابتدای راه اندازی آن در نوامبر 2017 با نام ETHLend شناخته می شد ، اما تغییر نام تجاری آوی در سپتامبر 2018 اتفاق افتاد.

آوی هزینه های تخفیف دارنده پلتفرم را برای دارندگان فراهم و همچنین به عنوان یک رمز حکمرانی عمل می کند به صاحبان آنها در توسعه آینده پروتکل نظر می دهد.

بنیانگذاران آوی چه کسانی هستند؟

آوی و سلف آن ETHLend توسط اِستانی كولچف بنیان گذاری شدند. در آن زمان ، او از عدم درخواست وام دراتریوم  ناامید و پروژه او قبل از وجود بودجه غیرمتمرکز ساخته شد.

كولچف یک کارآفرین سریالی است که به دانشکده حقوق رفت و از نوجوانی برنامه نویسی را شروع کرد. او یک فرزند پذیرفته اولیه در فضای بلاکچین بود. مدیر عامل شرکت گفته است که او می خواهد ETHLend را به عنوان آوی تغییر نام دهد تا شرکت بتواند خدمات گسترده ای فراتر از وام اتر را ارائه دهد.

طبق گفته كولچف، بازار هدف اصلی آوی افرادی هستند که از قبل در جامعه ارزهای رمزنگاری شده مشغول هستند.

چه چیزی آوی را منحصر به فرد می کند؟

آوی در مقایسه با رقبا در بازار شلوغ فزاینده ای ، دارای چندین امتیاز فروش منحصر به فرد است. در طول دیفرانسیل DeFi در تابستان سال 2020 ، این یکی از بزرگترین پروژه ها از نظر ارزش کل رمزنگاری قفل شده در پروتکل آن بود.

این پروژه به مردم امکان می دهد حدود 20 ارز رمزپایه را قرض بگیرند و به آنها وام دهند ، به این معنی که کاربران مقدار بیشتری انتخاب دارند. یکی از محصولات شاخص آوی "وام های فلاش" است که به عنوان اولین گزینه وام بدون وثیقه در فضای DeFi معرفی شده است.فقط یک دردسری که وجود دارد: آنها باید در همان معامله پرداخت شوند.

یکی دیگر از نکات مهم فروش این است که چگونه کسانی که از طریق آوی وام می گیرند می توانند نرخ بهره ثابت و متغیر را متناوب کنند. در حالی که نرخ های ثابت می توانند در مورد زمان های ناپایداری بازارهای رمزنگاری اطمینان از هزینه ها را ارائه دهند ، اگر وام گیرنده فکر کند که قیمت ها در آینده نزدیک کاهش می یابد ، نرخ های متغیر می تواند مفید باشد.

چند سکه آوی در گردش وجود دارد؟

گردش به کل ارزش قفل شده در آوی مرتبط است ، زیرا هر زمان که پروتکل هزینه ای را جمع می کند ، نشانه ها سوزانده می شوند.

عرضه اولیه سکه در نوامبر 2017 برگزار شد ، جایی که 16.2 میلیون دلار با فروش یک میلیارد نشانه آوی با نرخ معادل 0.0162 دلار هر قطعه جمع آوری شد. در آن زمان ، 23٪ از نشانه های آوی به بنیانگذاران و پروژه آن اختصاص داده شد.

نشانه های آوی بر اساس استاندارد ERC-20 ساخته شده اند و به گونه ای طراحی می شوند که تورم زا باشند. در صورت کمبود در پروتکل DeFi ، رمزهای توزیع شده به عنوان وثیقه به عنوان آخرین چاره استفاده می شوند.

در ژوئیه سال 2020 ، آوی از برنامه های خود برای برگزاری یک مبادله رمز رونمایی کرد. این بدان معنی است که 1.3 میلیارد علامت آوی در گردش با ارز 1: 100 ارز رمزنگاری شده آوی مبادله می شود و در مجموع 16 میلیون آوی تأمین می شود. (سه میلیون از این مبلغ ذخیره می شود.)

شبکه آوی چگونه ایمن است؟

پروتکل منبع باز آوی در اتریوم ساخته شده است ، زنجیره بلوکی که در حال حاضر از Proof-of-Work به Proof-of-Stake تغییر می کند.

آوی را از کجا می توانید خریداری کنید؟

برخی از بزرگترین صرافی هایی که نشانه های آوی را لیست می کنند شامل CoinDCX ، Binance ، CoinBene و OKEx است.