پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
bat

بت

BAT, Basic-Attention-Token

0 $
3.69 10,406 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 332,069,780 $
حجم معاملات 24h 61,507,765 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 10,414 تومان
آخرین معامله 10,371 تومان

بت چیست؟

نشانگر توجه اساسی یا BAT نشانه ای است که به یک بستر تبلیغاتی دیجیتال مبتنی بر بلاکچین طراحی شده است تا با توجه به توجه کاربران به آنها پاداش عادلانه بدهد ، در حالی که بازدهی بهتر تبلیغات را برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند.
این تجربه از طریق مرورگر شجاع ارائه می شود ، جایی که کاربران می توانند آگهی های حفظ حریم خصوصی را تماشا کنند و پاداش BAT را برای این کار دریافت کنند. از طرف دیگر ، تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات هدفمندی را برای به حداکثر رساندن تعامل و کاهش ضررهای ناشی از تقلب و سو abuse استفاده در تبلیغات ارائه دهند.
نشانه توجه اساسی به خودی خود واحد پاداش در این اکوسیستم تبلیغاتی است و بین تبلیغ کنندگان ، ناشران و کاربران مبادله می شود. تبلیغ کنندگان هزینه های تبلیغات خود را در رمزهای BAT پرداخت می کنند. از این بودجه ، بخش كمی به تبلیغ دهندگان توزیع می شود ، در حالی كه 70٪ به كاربران توزیع می شود - در حالی كه واسطه هایی كه معمولاً هزینه های تبلیغات را افزایش می دهند ، برای بهبود كارآیی هزینه ، از معادله خارج می شوند.
Basic Attention Tokenدر سال 2017 به دنبال یکی از سریعترین فروش اولیه سکه (ICO) در تمام زمانها آغاز شد ، با این پلتفرم در کمتر از یک دقیقه 35 میلیون دلار جمع شد. از آن زمان ، این برنامه تجربه تبلیغات مبتنی بر توجه خود را از طریق برنامه Brave Rewards به کاربران اکثر کشورها ارائه داده است.
از نوامبر سال 2020 ، ایالات متحده ، انگلستان و کانادا بیشترین فعالیتهای تبلیغاتی را داشتند.


چه کسی بنیانگذار نشانه توجه اساسی است؟
Basic Attention Tokenدو بنیانگذار دارد: Brendan Eich و Brian Bondy - دو فرد بسیار برجسته در صنعت نرم افزار مرور اینترنت.

Brendan Eich مدیر عامل Brave Software، Inc است - شرکت اصلی در پشت مرورگر Brave و نشانه توجه اساسی. قبل از حضور در شجاع ، ایچ بنیانگذار و CTO موزیلا بود و همچنین جاوا اسکریپت را در 1995 اختراع کرد. او همچنین در راه اندازی یکی از محبوب ترین مرورگرهای وب جهان در سال 2004 - Mozilla Firefox کمک کرد.

به همین ترتیب ، برایان بوندی به عنوان Brave's و Basic Care Token’s CTO پیوست. بوندی یک مهندس باتجربه و با تجربه قبلی کار به عنوان مهندس ارشد نرم افزار در موزیلا ، توسعه دهنده نرم افزار در شرکت کورل و رهبر توسعه نرم افزار در آکادمی خان است. با هم ، Eich و Bondy 50+ سال تجربه توسعه نرم افزار دارند.
در کل ، وب سایت Basic Attention Token 16 عضو تیم را لیست می کند ، بسیاری از آنها دارای سابقه توسعه ، مهندسی یا تحقیق هستند.
چه چیزی Basic Attention Token توجه را منحصر به فرد می کند؟
مورد اصلی استفاده از نشان توجه اصلی به عنوان نشانه پرداختی برای اجرای کمپین های تبلیغاتی از طریق Brave Ads است. از نوامبر 2020 ، تبلیغ کنندگان باید حداقل 2500 دلار در ماه برای تبلیغات متعهد شوند تا بتوانند کمپین خود را راه اندازی کنند ، اما در حال حاضر یک پلت فرم خود سرویس با محدودیت های بالقوه پایین تر در دست تولید است.
در حال حاضر ، این بودجه تبلیغاتی باید به طور کامل در Basic Attention Tokenپرداخت شود ، که تبلیغ کنندگان می توانند از انواع سیستم عامل های تبادل شخص ثالث خریداری کنند. از این رو ، شجاع کمیسیون کمی می گیرد و بقیه به ناشران و کاربران توزیع می شود.
یکی از اصلی ترین ویژگی های متمایز در مورد توجه توجه عمومی و اکوسیستم مرورگر شجاع ، توانایی پاداش دادن به کاربرانی است که هنوز عضوی از شبکه نیستند - این شامل هر دو وب سایت و هر یک از کاربران توییتر است. سپس این کاربران می توانند به صورت ایمن در سیستم عامل ثبت نام کنند تا نکاتی را که جمع آوری کرده اند جمع آوری کنند.
Basic Attention Tokenو مرورگر شجاع از زمان راه اندازی به جذب قابل توجهی از کاربر دست یافته اند. از اکتبر سال 2020 ، مرورگر شجاع در کل 20.5 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد ، در حالی که Basic Attention Tokenاکنون توسط بیش از 368000 کیف پول منحصر به فرد نگهداری می شود.


چند سکه توکن Basic Attention (BAT) در گردش وجود دارد؟
Basic Attention Tokenحداکثر در کل 1.5 میلیارد توکن دارد. این امر بدون تغییر به یک قرارداد هوشمند توکن جدید قابل افزایش نیست.
تقریباً تمام این منابع در گردش خون هستند. در نتیجه ، Basic Attention Tokenرا می توان تقریباً کاملاً رقیق در نظر گرفت.
در ICO 2017 آن ، در مجموع 1 میلیارد توکن BAT به سرمایه گذاران فروخته شد ، در حالی که 200 میلیون توکن باقیمانده در یک حوضچه توسعه قفل شده بود و 300 میلیون BAT برای مجموعه رشد کاربر (UGP) اختصاص داده شد. از نوامبر 2020 ، آدرس های استخر توسعه و UGP تقریباً خالی است.


چگونه شبکه  Basic Attention امن است؟
توکن پایه شبکه (BAT) توکن ERC-20 است. به همین ترتیب ، آن بر روی زنجیره بلوک Ethereum ساخته شده است. مانند هر توکن ERC-20 ، BAT با الگوریتم اجماع اثبات کار (POW) که توسط یک شبکه گسترده استخراج Ethereum پشتیبانی می شود ، ایمن می شود.
این الگوریتم اجماع اطمینان حاصل می کند که فقط معاملات معتبر تأیید می شوند ، در حالی که کار ترکیبی شبکه استخراج Ethereum اطمینان حاصل می کند که معاملات BAT پس از تأیید اساساً برگشت پذیر نیستند.


از کجا می توانید Basic Attention Token (BAT) بخرید؟
Basic Attention Tokenدر حال حاضر می تواند در اکثر سیستم عامل های محبوب مبادله ارز رمزنگاری شود و در حال حاضر نقدینگی بسیار خوبی دارد. Binance ، Coinbase Pro و Huobi Global از معتبرترین صرافی ها برای معاملات BAT محسوب می شوند.
مانند بسیاری از ارزهای رمزپایه ، BAT را می توان مستقیماً با استفاده از فیات در کارگزاران مختلف خریداری کرد و یا می توان با دارایی های فیات در سیستم عامل هایی مانند Kraken و Bithumb معامله کرد.