پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
cake

پنکیک سواپ

CAKE, PancakeSwap

1 $
5.46 110,317 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 611,263,496 $
حجم معاملات 24h 108,930,607 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 110,321 تومان
آخرین معامله 110,138 تومان

پنکیک سواپ چیست؟

پنکیک سواپ یک سازنده بازار خودکار (AMM) است - یک برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) که به کاربران امکان می دهد توکن ها را مبادله کنند ، نقدینگی را از طریق کشاورزی تأمین کنند و در ازای آن کارمزد دریافت کنند.
این سرویس در سپتامبر سال 2020 راه اندازی شد و یک مبادله غیرمتمرکز برای تعویض نشانه های BEP20 در زنجیره هوشمند Binance است. پنکیک سواپ از یک مدل سازنده خودکار بازار استفاده می کند که در آن کاربران با یک ذخیره نقدینگی تجارت می کنند. این استخرها توسط کاربرانی پر می شود که وجوه خود را به استخر واریز می کنند و در ازای آن نشانه های تأمین کننده نقدینگی (LP) دریافت می کنند.
بعداً می توان از این نشانه ها برای بازپس گیری سهم خود از استخر و همچنین بخشی از هزینه های معاملاتی استفاده کرد. این نشانه های LP به عنوان FLIP شناخته می شوند. پنکیک سواپ همچنین به کاربران امکان می دهد نشانه های اضافی مانند CAKE و SYRUP را تهیه کنند. در مزرعه ، کاربران می توانند نشانه های LP را واریز کنند و با CAKE پاداش دریافت کنند.
پنکیک سواپ به شما امکان می دهد تا توکن های BEP20 را معامله کنند ، نقدینگی را برای مبادله فراهم کنند و هزینه هایی را کسب کنند ، سهام LP را برای کسب CAKE ، CAKE سهام را برای به دست آوردن CAKE بیشتر و CAKE سهام را برای به دست آوردن نشانه های پروژه های دیگر به دست آورند.
 
چه کسانی بنیانگذار پنکیک سواپ هستند؟
پنکیک سواپ یک مبادله غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance (DEX) است که توسط توسعه دهندگان ناشناس با علاقه آشکار به پنکیک راه اندازی شد.
 
چه چیزی پنکیک سواپ را منحصر به فرد می کند؟
پنکیک سواپ از یک مدل سازنده خودکار بازار استفاده می کند ، به این معنی که هیچ کتاب سفارشی وجود ندارد و به جای آن از مجموعه نقدینگی استفاده می شود. کاربر می تواند از طریق تأمین نقدینگی درآمد کسب کند. با افزودن نشانه های خود به مجموعه نقدینگی ، آنها می توانند نشانه های LP را پرورش دهند و برای بدست آوردن جوایز ، کیک خود را در معرض خطر قرار دهند. آنها همچنین می توانند شانس خود را با قرعه کشی ها و نشانه های غیرقابل مسخره امتحان کنند.
توکن پنکیک سواپ(Cake) یک توکن BEP20 است که در ابتدا روی Binance Smart Chain راه اندازی شد. عملکرد اصلی CAKE انگیزه بخشیدن به تأمین نقدینگی به سیستم عامل پنکیک سواپ است.
کاربران می توانند برای به دست آوردن پاداش ، نشانه های خود را سهام کنند که این کار با واریز توکن های ارائه دهنده نقدینگی و قفل کردن آنها انجام می شود. این محصول به عنوان کشاورزی شناخته می شود و توسط سیستم با نشانه های CAKE به آن تعلق می گیرد. توکن ها با زمان نگه داشتن صفر قابل لغو نیستند. پنکیک سواپ به کاربران امکان سرمایه گذاری و افزایش بازده در آینده را می دهد اما خطرات زیادی را به همراه دارد.
برای ورود به قرعه کشی در پنکیک سواپ می توان از CAKE استفاده کرد. هر جلسه قرعه کشی 6 ساعت طول می کشد. هزینه یک بلیط تک نفره 10 کیک است و دارای ترکیبی تصادفی از چهار عدد بین 1 تا 14 است ، به عنوان مثال 8-6-4-13. برای برنده شدن برنده تمام پولها ، که برابر است با 50٪ از کل مجموعه قرعه کشی ، شماره های بلیط شما باید با هر چهار شماره موجود در بلیط برنده مطابقت داشته باشد. 
همچنین کاربران می توانند توکن های غیرقابل شگفت انگیزی را بدست آورند که می توانند با CAKE معامله شوند یا در کیف پول نگهداری شوند.
 
شبکه پنکیک سواپ چگونه ایمن است؟
پنکیک سواپ را می توان به راحتی در کیف پول های پشتیبانی شده ای که به زنجیره هوشمند Binance متصل هستند ، ذخیره کرد. اینها شامل MetaMask ، TrustWallet ، TokenPocket و WalletConnect است.
 
از کجا می توانید پنکیک (CAKE) بخرید؟
پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی های زیر قابل خرید و فروش است:
• Binance
• VCC Exchange
• BKEX
• KuCoin
• MXC.CO