پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
celr

سلر نتورک

CELR, Celer-Network

0 $
-2.26 1,624.2 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 85,407,769 $
حجم معاملات 24h 26,113,478 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 1,631 تومان
آخرین معامله 1,607 تومان

سلر نتورک چیست؟

ارز دیجیتال سلر نتورک (CELR)
یکی از پروژه های جذاب بازار کریپتوکارنسی پروژه ارز دیجیتال CELR هستش که توانسته تغییرات زیادی را در این حوزه ایجاد کند. سلر نتورک به اختصار CELR یک بستر مقیاس‌پذیری لایه ۲ است که هدف آن امکان انجام معاملات سریع ، آسان و ایمن خارج از زنجیره بلاک‌چین برای پرداخت‌ها و قراردادهای هوشمند است. مأموریت این پروژه ارائه پذیرش گسترده برای بلاکچین با ارائه یک تجربه عالی و سریع است که از فناوری مقیاس پذیری لایه دو استفاده شده است.

پروژه سوم بایننس لانچ پد یعنی “سلر (CELER)” یک پروژه هیجان انگیز و جدید است که در صدد کمک به بلاکچین بوده تا با استفاده از روش های برون زنجیره ای به مقیاس پذیری در سطح اینترنت دست یابد و میلیاردها تراکنش در ثانیه را در محیطی ایمن و مورد اعتماد پردازش کند.


شبکه سلر
هدف این شرکت آمریکایی، جذب سرمایه ۳۴ میلیون دلاری است که ۳۰ میلیون دلار طی جذب سرمایه اولیه و فروش خصوصی به دست آمده است. فروش توکن این پروژه برای تاریخ ۱۹ مارس و از طریق پلتفرم بایننس لانچ‌ پد برنامه‌ریزی شده است.
 شبکه Celer یک پروژه بسیار بلندپروازانه است که توسط دکتر Mo Dong، Junda Liu، Xiaozhou Li و Qingkai Liang مدیریت می شود که دانش آموخته بهترین و شناخته شده ترین دانشگاههای معتبر دنیا هستند. شبکه Celer مشکل مقیاس پذیری رمز ارزها را با استفاده از تاکتیک هوشمند لایه دوم، که منجر به کاهش امنیت شبکه نمی‌شود حل کرده اند.