پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
chz

چیلیز

CHZ, Chiliz

0 $
5.51 3,844.6 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 932,676,849 $
حجم معاملات 24h 64,139,751 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 3,846 تومان
آخرین معامله 3,790 تومان

چیلیز چیست؟

چیلیز یکی از بزرگترین زنجیره های بلوکی برای اسپورت ها و سرمایه گذاری گسترده در بازی ها است. ایده چیلیز و پلتفرم Socios.com که در ابتدا در سال 2016 شکل گرفت و به طور رسمی در سال 2019 راه اندازی شد. چیلیز نشانه ای است که به طرفداران اجازه می دهد تا از طریق تعاملات مبتنی بر بلاکچین از تیم های ورزشی مورد علاقه خود پشتیبانی کنند.

هدف پلتفرم Socios.com این است که به هواداران اجازه دهد حق رأی رمزگذاری شده را برای تیم های مورد حمایت خود خریداری کنند. باشگاه فوتبال یوونتوس اولین نفری بود که از طریق وب سایت Socios.com توکن تیمی راه اندازی کرد. از آن زمان تاکنون ، بیش از صد تیم مختلف به سیستم عامل پیوسته اند. Chilliz از طریق رشته های مختلف ورزشی ، از جمله تیم های فوتبال ، بسکتبال و ورزشها ، توجه رقبا را به خود جلب کرده است.

بنیانگذاران چلیز چه کسانی هستند؟

الكساندر دریفوس که در سال 1995 از لیسی ژان پرین فارغ التحصیل شده، بنیانگذار و مدیرعامل هر دو چیلیز و Socios.com است. نمونه کارهای حرفه ای وی شامل پست های مدیرعامل متعددی است. دریفوس همچنین Webcity را تاسیس کرده، یک سکوی راهنمای تور شهری که در سراسر اروپا مورد استفاده قرار می گیرد. وی در ایجاد ویناماکس ، اولین پلتفرم پوکر آنلاین فرانسوی ، نقش اساسی را ایفا کرده است.

اما دیسکین مدیر ارشد عملیاتی چیلیز است. او از سال 2018 در این شرکت بوده و با شروع به کار در سمت مدیر ارتباطات ، رتبه ها را افزایش داده است. فعالیت حرفه ای او به عنوان مدیر حساب در ارتباطات فروید در سال 1999 آغاز شد. از آن زمان ، او قبل از پیوستن به چیلیز و Socios.com ، کارمند مارک هایی مانند Daily Mail و ITV بود.

ماکس رابینوویچ در سال 2008 در رشته های هنرهای زیبا و روانشناسی از دانشگاه کلرادو بولدر فارغ التحصیل شده، مدیر ارشد استراتژی Chilliz و Socios.com است. او تجربه حرفه ای رابینوویچ در سال 2010 به عنوان سرپرست نویسندگی Intersog آغاز شد. یک سال بعد ، او مدیر خلاق ComboApp Inc شد بخشی از تیم چلیز است.

چه چیزی چلیز را منحصر به فرد می کند؟

چیلیز و Socios.com ادعا می کنند اولین سکوهایی هستند که می توانند پلی بین فناوری بلاکچین و دنیای ورزش ایجاد کنند. چیلیز با صدور رمزهای مبتنی بر بلاکچین اطمینان می دهد که طرفداران در هنگام شرکت از هرجای دنیا از سرمایه گذاری خود مطمئن و محافظت می شوند.

چیلیز و Socios.com به علاقمندان ورزش اجازه می دهد تا در مدیریت تیم های مورد علاقه خود مشارکت داشته باشند. با خرید علائم فن ، کاربران از حق رأی برخوردار می شوند و در آرای اعلام شده توسط تیم ها در Socios.com شرکت می کنند. این ویژگی های تمرکززدایی ارائه شده توسط زنجیره بلوک چیلیز را بیشتر تقویت می کند.

چند سکه چیلیز (CHZ) در گردش وجود دارد؟

چیلیز (CHZ) در کل و حداکثر 8.888.888.888 نشانه دارد. میزان عرضه در مارس 2021 حدود 5.441.098.420 نشان CHZ است.

از کل عرضه رمز CHZ ، 34.5٪ از طریق یک رویداد پیش فروش و فروش اضافی توکن توزیع شده است. 20٪ دیگر از نشانه ها به عنوان ذخیره پایگاه کاربری اختصاص داده شد که برای کاربران آینده پلتفرم Socios.com اختصاص داده شده است. حدود یک ششم از کل نشانه ها به سمت خریدهای استراتژیک هدایت می شد. حدود 7.5 درصد از نشانه های CHZ به عنوان مشوقی برای سرمایه گذاران بذر داده شده است. سرانجام ، 5٪ از نشانه ها به عنوان پاداش به تیم و 3٪ به مشاوران پروژه توزیع شد.

شبکه چیلیز چگونه ایمن است؟

زنجیره بلوک چیلیز برای امنیت به مکانیزم اجماع زنجیره جانبی اثبات اقتدار (PoA) متکی است. برخلاف اثبات کار (PoW) و اثبات سهام PoS) ، (PoA برای ایجاد بلوک های جدید به اعتبار سنجهای از قبل تاسیس شده متکی است.

برای انجام هرچه سریعتر پردازش معاملات ، اجماع PoA به الگوریتم تحمل خطای بیزانس (BFT) با هویت به عنوان یک سهام متکی است. از نظر مصرف برق و محاسبات مقرون به صرفه تر از اجماع PoW است.

چیلیز (CHZ) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

چیلیز برای تجارت در سیستم عامل های زیر موجود است:

  • Upbit
  • Binance
  • Paribu
  • HitBTC