پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
doge

دوج کوین

DOGE, Dogecoin

0 $
9.73 5,601.1 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 12,706,512,474 $
حجم معاملات 24h 684,920,877 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 5,603 تومان
آخرین معامله 5,548 تومان

دوج کوین چیست؟

دوج کوین(DOGE) بر اساس الگوی رفتاری اینترنتی معروف "DOGE" ساخته شده و از یک Shiba Inu در آرم خود استفاده می کند.  این ارز دیجیتال منبع باز توسط بیلی مارکوس از پورتلند ، اورگان و جکسون پالمر از سیدنی ، استرالیا ایجاد شد و در دسامبر 2013 از لایت کوین برداشت کرد. سازندگان دوج کوین آن را به عنوان یک ارز رمزنگاری سرگرم کننده و سبک نام بردند، که جذابیت بیشتری فراتر از آن خواهد داشت.

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا چندین توییت در شبکه های اجتماعی منتشر کرد مبنی بر اینکه دوج کوین سکه مورد علاقه وی است.

دوج کوین را چگونه استخراج می کنید؟

دوج کوین از چندین جهت با پروتکل اثبات کار بیت کوین متفاوت است ، یکی از آنها استفاده از فناوری Scrypt است. آلت کوین همچنین دارای زمان بلوک 1 دقیقه است و میزان کل عرضه آن بدون محدودیت است ، به این معنی که محدودیتی در تعداد دوج کوین قابل استخراج وجود ندارد. شما می توانید دوج کوین را به صورت انفرادی یا با پیوستن به یک استخر، استخراج کنید. یک استخراج کننده Doge می تواند ارز دیجیتال را روی ویندوز ، مک یا لینوکس و GPU استخراج کند. از سال 2014 ، به دلیل ادغام فرآیندهای استخراج می توانید  لایت کوین را در همان روند استخراج دوج کوین استخراج کنید.

از دوج کوین برای چه مواردی می توان استفاده کرد؟

دوج کوین در درجه اول به عنوان یک سیستم اطلاع رسانی در Reddit و Twitter برای به اشتراک گذاری یا ایجاد محتوای با کیفیت پاداش تعیین کرده است. با شرکت در جامعه ای که از ارز دیجیتال استفاده می کند ، می توانید دوج کوین مستقیم یا از یک اشتراک دریافت کنید. اشتراک دوج کوین وب سایتی است که مقدار کمی دوج کوین را به عنوان معرفی ارز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در جوامع دوج کوین شروع به تعامل کنید.

چگونه می توانید دوج کوین بخرید؟

شما می توانید دوج کوین (DOGE) را در هر صرافی که ارز دیجیتال ارائه می دهد ، یا در هر جوامعی که این ارز را قبول دارند ، خرید و فروش کنید، همچنین می توانیدآن را در صرافی یا کیف پول دوج کوین ذخیره کنید.