پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
eos

ایاس

EOS, EOS 

0 $
10.06 32,308 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 0 $
حجم معاملات 24h 681,820,048 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 32,535 تومان
آخرین معامله 32,193 تومان

ایاس چیست؟

ایاس بستری است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های غیرمتمرکز بسازند (که به اختصار DApps شناخته نمی شود).

هدف این پروژه نسبتاً ساده است: ساده سازی هرچه بیشتر برنامه نویسان برای پذیرش فناوری بلاکچین و اطمینان از استفاده آسانتر از شبکه نسبت به رقبا. در نتیجه ، ابزارها و طیف وسیعی از منابع آموزشی برای حمایت از توسعه دهندگانی که می خواهند به سرعت برنامه های کاربردی بسازند ، فراهم می شود.

اولویت های دیگر ارائه مقیاس پذیری بیشتر از سایر بلاکچین ها است که برخی از آنها فقط می توانند در کمتر از ده معامله در ثانیه انجام دهند.

ایاس همچنین قصد دارد تجربه کاربران و مشاغل را بهبود بخشد. در حالی که این پروژه سعی در ایجاد امنیت بیشتر و اصطکاک کمتر برای مصرف کنندگان دارد ، همچنین تلاش می کند تا انعطاف پذیری و انطباق را برای شرکت ها باز کند.

 این بلاکچین در ژوئن 2018 راه اندازی شد.

چه چیزی ایاس را منحصر به فرد می کند؟

تا حدی می توانید استدلال کنید که هدف ایاس ایجاد آشنایی برای کاربران خود است. در حالی که EOS.IO احتمالاً در مقایسه با سیستم عاملی مانند ویندوز یا iOS بهترین است ، ایاس ارز رمزپایه ای است که شبکه را هدایت می کند.

به گفته این شرکت ، این ظرفیت توانایی تأمین تقاضای صدها ، اگر نه هزاران DApp را ندارد حتی اگر توسط تعداد قابل توجهی از مردم مورد استفاده قرار گیرد. گفته می شود که اجرای موازی  و همچنین یک رویکرد مدولار ، این بهره وری را پیش می برد.

در یک پیچ و تاب منحصر به فرد ، دارندگان توکن توانایی رأی دادن به تولیدکنندگان بلوک ( همچنین سایر موارد مانند ارتقا protocol پروتکل)را دارند.

متأسفانه ، برخی از بارزترین ویژگیهای EOS ویژگیهایی است که منتقدان خاص به آنها کمترین علاقه را ندارند. برخی از آنها معتقدند که دخالت گسترده Block.one در این پروژه به معنای متمرکز بودن آن و برخی معتقدند که این مخالف آنچه بلاکچین ها و ارزهای رمزپایه برای دستیابی به آن بوده اند، است.

چند سکه EOS در گردش وجود دارد؟

در زمان نوشتن این مقاله 936 میلیون سکه EOS در گردش است و 1.02 میلیارد نشانه در اختیار شما قرار می گیرد.

Block.one در ژوئن 2017 پیشنهاد اولیه سکه را برای EOS برگزار کرد و مدت آن یک سال به طول انجامید این به نسبت بسیاری از ICO های آن زمان بیشتری است.

در مجموع 4.02 میلیارد دلار در این روند جمع آوری شد و سرمایه گذاران از ایالات متحده قادر به شرکت در این روند نبودند. با نگاهی به نحوه توزیع توکن ها ، 10٪ به بنیانگذاران اختصاص یافت ، در حالی که 90٪ بین سرمایه گذاران توزیع شد.

شایان ذکر است که Block.one بلافاصله این تخصیص را دریافت نخواهد کرد در عوض ، این کار در یک بازه زمانی 10 ساله انجام می شود.

امنیت شبکه EOS چگونه است؟

EOS از سازوکار اجماع اثبات منافع سهام استفاده می کند. این مفهوم توسط Larimer تصور شده و هدف آن رفع برخی از نقایصی است که در سیستم های PoW و PoS مشاهده می شود.

همانطور که قبلاً به طور خلاصه توضیح دادیم ، کسانی که رمزهای EOS دارند می توانند به نمایندگانی که مسئول اعتبار سنجی معاملات هستند رای دهند. یکی از مزایای آن این است که این امر به از بین بردن ادغام کمک می کند ، جایی که استخراج کنندگان کوچکتر توسط کسانی که دارای قدرت و منابع محاسباتی بیشتری هستند ، بیرون رانده می شوند.

از کجا می توانید EOS بخرید؟

خرید EOS از طریق Binance ، Coinbase ، Kraken و تعداد بیشماری صرافی دیگر امکان پذیر است. با توجه به کاربرد گسترده آن در صنعت رمزنگاری ، احتمالاً سخت خواهید یافت که یک بستر معاملاتی را پشتیبانی نکنید. برخی از خدمات به شما امکان می دهد از ارزهای فیات برای خرید ، از طریق انتقال بانکی یا کارت اعتباری استفاده کنید.