پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
kava

کاوا

KAVA, Kava

0 $
1.47 32,872 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 305,151,264 $
حجم معاملات 24h 68,013,509 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 32,761 تومان
آخرین معامله 32,800 تومان

کاوا چیست؟

Kava یک پلت فرم وام متقابل زنجیره ای DeFi است که به کاربران امکان می دهد از دلارهای پایدار USDX وام بگیرند و انواع ارزهای رمزپایه را برای شروع بازدهی واریز کنند.
مرکز Kava DeFi مانند یک بانک غیرمتمرکز برای دارایی های دیجیتال کار می کند ، به کاربران امکان می دهد به طیف وسیعی از خدمات مالی غیرمتمرکز ، از جمله پایدار USDX بومی USDX ، و همچنین مواد مصنوعی و مشتقات دسترسی پیدا کنند. از طریق کاوا ، کاربران می توانند با واریز وثیقه ، رمزهای USDX را وام بگیرند و به طور موثر از دارایی های رمزنگاری استفاده کنند.
کاوا که بر روی بلاکچین Cosmos ساخته شده است ، از سیستم موقعیت بدهی وثیقه ای (CDP) استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که وام های با ثبات Bitcoin همیشه به اندازه کافی وثیقه گرفته می شوند. اگر یک وام گیرنده نتواند وثیقه خود را بالاتر از حد مجاز نگه دارد ، ماژول تصفیه کننده کاوا وثیقه های CDP های ناموفق را توقیف کرده و برای فروش به ماژول حراج می فرستد.
بلاکچین Kava علاوه بر USDcoin پایدار USDX ، شامل توکن بومی KAVA نیز هست. این یک رمز سودمند است که برای رأی دادن به پیشنهادهای حاکمیت مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به عنوان یک ارز ذخیره برای سیستم هایی که سیستم وثیقه آنها کم است عمل می کند.

موسسان کاوا چه کسانی هستند؟
Kava Labs، Inc ، شرکت مادر اصلی Kava ، توسط برایان کر ، Ruaridh O'Donnell و Scott Stuart تأسیس شد.
برایان کر مدیر عامل فعلی این پلتفرم است و قبلاً به عنوان مشاور چندین سیستم عامل بلاکچین و رمزنگاری از جمله Snowball و DMarket کار کرده است. کر شغل متنوع و موفقی داشته و در زمینه مدیریت بازرگانی تحصیل کرده است.
Ruaridh O'Donnell ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک ، به عنوان دومین بنیانگذار کاوا ذکر شده است و مهندس سابق و تحلیلگر داده در Levelworks است. بنیانگذار نهایی کاوا اسکات استوارت ، بازیکن حرفه ای سابق پوکر است که در حال حاضر به عنوان مدیر محصول در آزمایشگاه های کاوا کار می کند.
آزمایشگاه های کاوا همچنین ده نفر از کارمندان و پیمانکاران دیگر را لیست می کند ، که مسلماً برجسته ترین آنها Denali Marsh است - یک توسعه دهنده و حسابرس هوشمند قرارداد هوشمند که نقش مهندس بلاکچین را در کاوا به عهده دارد.

چه چیزی کاوا را منحصر به فرد می کند؟
کاوا به لطف پشتیبانی از دارایی های میان زنجیره ای ، خود را از سایر سیستم عامل های وام غیرمتمرکز مشابه متمایز می کند.

به لطف فناوری مناطق Cosmos ، کاربران کاوا می توانند مجموعه وسیعی از دارایی های بومی را از جمله Bitcoin (BTC) ، XRP ، Binance Coin (BNB) و Binance USD (BUSD) واریز کنند. اما در حال حاضر ، دارایی های بین زنجیره ای باید به عنوان دارایی های Binance Chain (BEP2) بسته بندی شوند.
به همین ترتیب ، Kava همچنین به کاربران امکان می دهد تا با ضرب سکه های پایدار USDX خود بازدهی کسب کنند. این رمزهای USDX پس از ضرب و شتم می توانند به بازار پول Kava کمک کنند ، که به پروتکل HARD معروف است و به کاربر یک APY متغیر می دهد در حالی که وثیقه آنها توسط Kava تأمین می شود.
کاربران Kava می توانند گره staking خود را اجرا کنند تا پاداش KAVA را مستقیماً از پروتکل کسب کنند. با این حال ، فقط 100 گره برتر کاوا (همچنین به عنوان اعتبار سنج شناخته می شوند) واجد شرایط دریافت این پاداش ها هستند. فراتر از این ، دارندگان KAVA می توانند رمزهای خود را در انواع سیستم عامل های تبادل سازگار ، مانند Binance و Huobi Pool سهام قرار دهند.
فراتر از این ، کاربران می توانند با ضرب USDX روی سیستم عامل پاداشهای منظم KAVA را کسب کنند. این سیستم همچنین از چندین مکانیسم برای سوزاندن نشانه های KAVA استفاده می کند که به کاهش میزان گردش خون کمک می کند.

چه تعداد سکه کاوا (KAVA) در گردش وجود دارد؟
رمز KAVA برای اولین بار در سال 2019 و پس از چندین فروش خصوصی و پیشنهاد مبادله اولیه Binance Launchpad (IEO) راه اندازی شد. در کل ، 40٪ از توکن KAVA به سرمایه گذاران فروش خصوصی فروخته شد ، در حالی که 6.52٪ از کل عرضه در Binance Launchpad فروخته شد - 3 میلیون پوند جمع آوری شد.
از باقی مانده توکن KAVA ، 25٪ به سهامداران آزمایشگاه کاوا اختصاص یافت ، در حالی که 28.48٪ نهایی به خزانه داری کاوا اختصاص یافت - که برای رشد اکوسیستم کاوا استفاده می شود.
از نوامبر سال 2020 ، تقریباً 47 میلیون نشانه KAVA در حال گردش است که از حداکثر عرضه فعلی یعنی 111.5 میلیون نشانه است. با این حال ، از آنجا که KAVA تورمی است ، این حداکثر عرضه با گذشت زمان افزایش می یابد - بسته به نسبت توکن های KAVA که روی آن قرار دارند ، بین 3 تا 20 درصد در سال است. در صورت نیاز به ضرب KAVA برای اطمینان از وثیقه کافی بازار ، حداکثر میزان عرضه نیز می تواند افزایش یابد.
طبق پیش بینی های انجام شده توسط Binance ، رمز KAVA باید تا اکتبر 2022 به 100٪ رقت برسد.

شبکه کاوا چگونه ایمن است؟
Kava بر روی Cosmos ساخته شده است و از یک سازوکار اجماع اثبات سهام (POS) مبتنی بر Tendermint برای اطمینان از یکپارچگی شبکه استفاده می کند.
این از شبکه ای از گره های اعتبارسنج برای تایید تراکنش ها استفاده می کند. این گره های اعتبارسنج باید وثیقه ای را به عهده بگیرند تا وظیفه اعتبار سنجی معاملات را بر عهده بگیرند. اگر اعتبارسنجان بدرفتاری کنند یا حداقل حداقل شرایط سخت را برآورده کنند ، سهام آنها جریمه می شود - در نتیجه به معتبرین اعتبار می دهد که صادقانه و کارآمد بمانند.
قراردادهای هوشمند کاوا توسط چندین شرکت امنیتی مستقل بلاکچین و رمزنگاری از جمله CertiK ، B-Harvest و Quantstamp کنترل شده است. تا به امروز هیچ آسیب پذیری پیدا نشده است.

کاوا (KAVA) را از کجا می توانید خریداری کنید؟
توکن KAVA در بیش از ده سیستم عامل مبادله قابل معامله است و اکنون طیف گسترده ای از جفت های معاملاتی KAVA در دسترس است که معروف ترین آنها عبارتند از: KAVA / USDT ، KAVA / BTC و KAVA / BNB.

از نوامبر 2020 ، Binance مایع ترین مبادله برای توکن KAVA است ، در حالی که Kraken تنها صرافی است که جفت های معاملاتی KAVA / EUR و KAVA / USD را ارائه می دهد.