پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
mir

میرور پروتکل

MIR, Mirror Protocol

0 $
0 7,309.2 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 10,042,830 $
حجم معاملات 24h 8,159,095 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 7,347 تومان
آخرین معامله 7,282 تومان

میرور پروتکل چیست؟

بررسی پروتکل Mirror
Mirror Protocol یک پروتکل غیرمتمرکز است که دارایی های مصنوعی ایجاد می کند که با استفاده از قراردادهای هوشمند در شبکه Terra ساخته شده است. دارایی های مصنوعی Mirrored Assets یا MAssets نامیده می شوند . هدف MAssets تقلید از قیمت هر دارایی و دسترسی سرمایه گذاران به دارایی های بیشتر برای سرمایه گذاری است .
پروتکل Mirror یک پروتکل بین زنجیره ای DeFi است که از طریق چندین بلاکچین قابل دسترسی است . پروتکل Mirror با دسترسی به اتریوم و بایننس اسمارت چِین از طریق Terra Shuttle در بلاکچین Terra ساخته شده است .
پروتکل Mirror از جمله پروتکل های غیرمتمرکز است که دارایی های مصنوعی را ایجاد می نماید . پروتکل Mirror در شبکه Terra ساخته شده است . دارایی های مصنوعی پروتکل Mirror ، MAssets نامیده می شوند . شما می توانید ارز دیجیتال MIR را از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز خریداری نمایید و پس از خریداری این ارز دیجیتال در کیف پول هایی همچون اتمیک و تراست ذخیره نمایید .

ارز دیجیتال (MIR ) Mirror Protocol
MIR توکن پروتکل Mirror است، Mirror یک پروتکل دارایی مصنوعی می باشد که توسط Terraform Labs یا TFL بر روی بلاکچین Terra ساخته شده است .
توکن MIR برای پاداش به تامین کنندگان نقدینگی استفاده می شود . MIR با عرضه ثابت 370،575،000 توکن ایجاد شده است که همه آنها در مدت چهار سال منتشر می شوند .
MAssets چیست ؟
پروتکل Mirror کاملا غیرمتمرکز و جامعه محور است. Terraform Labs و بنیان گذاران و کارمندان آن هیچ عملکرد خاصی در سیستم عامل ندارند و هیچگونه حقی از توکن های MIR وجود ندارد .
اولین پل ایجاد شده توسط پروتکل Mirror ، شبکه اتریوم بود که تجارت در Uniswap را امکان پذیر می کرد . اخیرا پروتکل Mirror به زنجیره هوشمند بایننس متصل شد و به جامعه BSC یا همان زنجیره هوشمند بایننس امکان دسترسی به دارایی های مصنوعی ایجاد شده در Mirror را می دهد .
در حال حاضر دارایی هایی که رمز گذاری شده اند ، دارایی های ایالات متحده است ، با این حال پروتکل Mirror اجازه می دهد هر دارایی فیزیکی به عنوان یک دارایی بزرگ ایجاد شود . این بدان معناست که موارد استفاده در آینده می تواند آثار هنری ، املاک و مستغلات ، فلزات گرانبها ، کالاها ، ارزهای فیات و رمز نگاری و سایر دارایی ها را اضافه کند . در حال حاضر علاقه به ضرب اوراق قرضه ، معاملات آتی و سایر مشتقات به عنوان MAssets وجود دارد .
عملکرد پروتکل Mirror چگونه است ؟
پروتکل Mirror اجازه می دهد تا دارایی های مصنوعی ایجاد شود ، که قیمت دارایی های دنیای واقعی را ردیابی کند . دارایی های مصنوعی Mirror در نظر گرفته شده است تا به عنوان عناصر اصلی در قراردادهای هوشمند استفاده شود و دارایی های جهان را به بلاکچین بکشاند .
برای ضرب دارایی Mirror یا همان MAsset باید 150% از ارزش دارایی فعلی را استیبل کوین ترا یا MAssets به عنوان وثیقه قفل کند . اگر ارزش دارایی از آستانه وثیقه گذاری بالاتر رود ، وثیقه منحل می شود تا توانایی پرداخت سیستم را تضمین کند .
این سیستم قیمت های دارایی اساسی را از طریق یک قیمت غیرمتمرکز قید می کند ، قیمت ها هر 30 ثانیه به روز می شوند . وقتی قیمت MAsset به طور قابل توجهی از بازار اصلی عقب می افتد ، توسعه دهندگان برای خرید یا فروش دارایی تشویق می شوند تا وثیقه خود را مطالبه کنند .
ویژگی های پروتکل ارز دیجیتال MIR
دارایی های پروتکل Mirror خصوصیات و ویژگی های زیر را فراهم می آورد .
1. دسترسی جهانی : در اکثر بازارهای خارج از اروپا و امریکای شمالی ، دسترسی به سهام خارجی و بازارهای فارکس بسیار محدود است . این پروتکل دسترسی جهانی بدون موانع ورود را امکان پذیر می کند .
2. سفارشات کسری : در امور مالی سنتی ، برای اجرای یک دستور کسری ، چندین دستور کسری برای اجرای یک معامله واحد به هم پیوسته اند . روند جمع آوری تمام سفارشات نیاز به زمان زیادی دارد . با استفاده از بلاکچین ، حجم سفارشات به سادگی در بلاکچین نشان داده می شود ، بنابراین نیازی به واسطه نیست .
3. اجرای سفارش تقریبا فوری : اغلب اوقات به دلیل کمبود نقدینگی ، زمان اجرای دستورات می تواند تا یک روز طول بکشد . با توجه به این واقعیت که Mirror به نقدینگی تامین شده توسط هر مجموعه دارایی متکی است ، سفارشات می توانند به همان سرعتی که زمان بلوک شبکه دارند ، اجرا شوند .
کیف پول های ارز دیجیتال MIR
در دنیای رمز ارزها پس از خریداری یک ارز دیجیتال کاربران برای ذخیره سازی رمز ارز می توانند از کیف پول های دیجیتالی پشتیبان کننده آن رمز ارز استفاده نمایند . به عبارتی کاربران باید بررسی نمایند چه کیف پول هایی از رمز ارز MIR پشتیبانی می کند و سپس اقدام به ذخیره سازی نمایند .
برای ذخیره سازی ارز دیجیتال MIR شما می توانید از کیف پول هایی همچون تراست (Trust) و اتمیک (Atomic) استفاده نمایید .
کیف پول تراست ، یک کیف پول غیرمتمرکز می باشد . این کیف پول بر خلاف کیف پول های متمرکز ، به DApp ها دسترسی دارد . کیف پول تراست هیچ اطلاعات شخصی را نگه نمی دارد و هدف اصلی آن دسترسی بیشتر به رمزنگاری است .
کیف پول اتمیک همانند کیف پول تراست یک کیف پول غیرمتمرکز است که از بیش از 500 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند . این کیف پول در سال 2017 ایجاد شده است . لازم به ذکر است که کیف پول اتمیک در گروه کیف پول های نرم افزاری قرار دارد .
خرید ارز دیجیتال MIR
اگر تجربه ی انجام معاملات در بستر رمز ارزها را داشته باشید ، می دانید که برای خرید ارزهای دیجیتال باید از صرافی های ارز دیجیتال استفاده نمایید . کاربران می توانند با ثبت نام و احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری نمایند . انتخاب یک صرافی معتبر می تواند به کاربران کمک نماید تا با خیال راحت رمز ارز خود را خریداری نمایند و به سرمایه گذاری بپردازند . به علاوه این نکته نیز قابل ذکر است که صرافی های انلاین خارجی کارمزد کمتری را دریافت می نمایند .
صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال MIR
همانطور که در بحث خرید ارز دیجیتال MIR گفته شد ، برای خرید این رمز ارز می توانید از صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده این رمز ارز استفاده نمایید .
صرافی های انلاین خارجی پشتیبان کننده ارز دیجیتال MIR عبارتند از :
1.صرافی OKEx
2.صرافی KuCoin
3.صرافی Bithumb
4.صرافی Gate.Io
5.صرافی Uniswap (V2)
6.صرافی Coinone
7.صرافی 1inch
فروش ارز دیجیتال MIR
 برای فروش ارز دیجیتال MIR همانند خرید آن می توانید از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز استفاده نمایید . در صورتی که در صرافی انتخابی از قبل تراکنش و یا معامله ای انجام نداده بودید ، می توانید با ثبت نام و احراز هویت در سایت رمز ارز خود را به فروش برسانید.