پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
ren

رِن

REN, Ren

0 $
0.04 2,201.4 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 87,586,088 $
حجم معاملات 24h 19,673,098 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 2,210 تومان
آخرین معامله 2,187 تومان

رِن چیست؟

رِن یک پروتکل باز است که برای ایجاد قابلیت همکاری و نقدینگی بین سیستم عامل های مختلف بلاکچین ساخته شده است.

که سابقاً به پروتکل جمهوری معروف بود ، رِنVM ، شبکه اصلی ماشین مجازی خود را در ماه مه سال 2020 راه اندازی کرد و در سال 2018 پیشنهاد اولیه 34 میلیون دلاری سکه (ICO) را تکمیل کرد.

توکن اصلی پروتکل ، رِن ، به عنوان پیوندی برای آن گره های در حال اجرا که از REN VM تغذیه می کنند ، معروف به Darknodes عمل می کند.

رن قصد دارد با حذف موانع مربوط به نقدینگی بین بلاکچین ها ، قابلیت همکاری و از این رو قابلیت دسترسی به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را گسترش دهد.

بنیانگذاران رِن چه کسانی هستند؟

رن توسط تای یانگ ژانگ (Taiyang Zhang) ، مدیر عامل آن ، در سال 2017 تاسیس شد. در ابتدا پروتکل جمهوری نامیده می شد ، رِن برای اولین بار در ژانویه 2018 اعلام شد ، و ژانگ مورد استفاده اولیه خود را به عنوان "استخر تاریک غیرمتمرکز" توضیح داد.

ژانگ خود تجربه موجودی در فضای ارزهای رمزنگاری شده را دارد ، همچنین صندوق سرمایه گذاری رمزگذاری ویرجیل سرمایه را نیز بنیان گذاشته است.

پیش از آن ، ژانگ در سال 2014 بنیانگذار Neucode ، راه اندازی نرم افزار و توسعه وب بود. Jaz Gulati ، دیگر بنیانگذار Neucode ، اکنون به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار برای رِن کار می کند.

چه چیزی رِن را منحصر به فرد می کند؟

رِن یک پلت فرم پیچیده با موارد استفاده چندگانه است ، اما در نهایت برای غلبه بر موانع ورود و سرمایه گذاری برای پروژه های DeFi طراحی شده است.

به عنوان یک افزونه ، به پروژه های DeFi اجازه می دهد دارایی های رمزنگاری شده خارجی مانند بیت کوین (BTC) و زی کش (ZEC) را به پیشنهادات خود بیاورند. به طور گسترده تر ، کاربران در اصل می توانند بدون استفاده از مراحل میانی مانند استفاده از نسخه های به اصطلاح "بسته بندی شده" توکن ، هر نشانه ای را بین هر دو بلاکچین عوض کنند ، به عنوان مثال Wrapped Bitcoin (WBTC)) و Wrapped Ethereum (WETH).

RenVM شبکه ای از رایانه های مجازی است که یک ماشین مجازی را تشکیل می دهد. به دستگاههای تأمین نیرو در شبکه که RenVM را تشکیل می دهند، گره های تاریک ((Darknodes گفته می شود.

رن برای کارهای داخلی هزینه های مختلفی را دریافت می کند ، اما بیشتر آنها به دنبال سودآوری مستقیم نیستند ، در عوض به کارگران معدن پرداخت می شوند. به عنوان رمز ERC-20 ، رِن همچنین هزینه های مختلف بنزین را به معاملات نیرو جذب می کند.

چند سکه رِن(Ren) در گردش وجود دارد؟

رِن دارای محدودیت عرضه ثابت 1 میلیارد (1.000.000.000) نشانه است. رن در سال 2018 یک فروش توکن و پیش فروش عمومی انجام داد که طی آن در مجموع 60.2٪ از عرضه به سرمایه گذاران فروخته شد.

رن یک صندوق ذخیره دارد که در ابتدا 19.9٪ از کل عرضه به آن اختصاص داده شده است ، در حالی که 9.9٪ دیگر به مشاوران ، تیم و بنیانگذاران آن اختصاص یافته است. توکن های تیم با یک دوره قفل دو ساله همراه با شش ماه قفل برای تخصیص مشاوران ارائه می شوند.

10٪ دیگر از منابع رِن به طور خاص برای فعالیت هایی مانند مشارکت و توسعه در نظر گرفته شده است.

رِن یک توکن استاندارد ERC-20 است.

امنیت شبکه رِن چگونه است؟

RenVM یک پروتکل متحمل خطای بیزانس است که تولید کلید آستانه ECDSA و امضای آن را از طریق محاسبات امن چند طرفه (sMPC) تسهیل می کند. این امکان را برای RenVM فراهم می کند تا کلیدهای خصوصی (ECDSA) را به صورت ایمن بر روی بلاکچین های مختلف مدیریت کند و امکان تغییر توکن بین این بلاکچین ها (یعنی قابلیت همکاری) را فراهم می کند.

این شبکه در حال حاضر در مرحله زیر صفر در مسیر عدم تمرکز است ، برای اطلاعات بیشتر در مورد مسیر RenVM به سمت تمرکززدایی ، لطفاً به Wiki Ren مراجعه کنید.

رِن(Ren) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

رِن یک توکن قابل تجارت آزاد است و در مبادلات عمده مختلفی حضور دارد. از بین اینها ، Binance و Huobi Global بیشترین حجم را تا اکتبر سال 2020 دارند. جفت ارزها شامل ارزهای رمزپایه ، فیات و پایدار است.