پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
vet

وی چین

VET, VeChain

0 $
12.44 990.18 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 1,356,486,363 $
حجم معاملات 24h 274,405,747 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 991 تومان
آخرین معامله 984 تومان

وی چین چیست؟

وی چین (VET)یک بستر زنجیره تأمین با زنجیره بلوک است. وی چین که در سال 2015 آغاز و در ژوئن 2016 راه اندازی شد ، هدف آن استفاده از حاکمیت توزیع شده و فناوری اینترنت اشیا (IOT) برای ایجاد یک اکوسیستم است که برخی از مشکلات عمده مدیریت زنجیره تامین را حل می کند.

این پلتفرم از دو نشانه داخلی VET و VTHO برای مدیریت و ایجاد ارزش بر اساس بلاکچین عمومی VeChain Thor خود استفاده می کند.

ایده افزایش کارایی ، ردیابی و شفافیت زنجیره های تأمین در عین کاهش هزینه ها و کنترل بیشتر در اختیار تک تک کاربران است.

چه کسانی بنیانگذار وی چین( (VET هستند؟

وی چین محصول خالق و بنیانگذار سانی لو ، یک مدیر IT است که قبلا CIO لویی ویتون چین بود.

 

از آن زمان لو در صنعت ارزهای رمزپایه به نام شناخته شده ای تبدیل شد. وی توجه خود را به توانایی فناوری بلاکچین در حل شفافیت به ویژه جلب کرده است و معتقد است که این فناوری می تواند ساختارهایی "بدون اعتماد" ایجاد کند که به عنوان بخشی از زنجیره تامین از فساد رنج نمی برند.

هم بنیانگذار همکار جی ژانگ ، که ساختار جهانی شرکت ، وی چین و مدیریت مالی را هدایت می کند ، قبلاً در Deloitte و PriceWaterhouseCoopers در حوزه مالی و مدیریت ریسک کار می کرد.

وی چین با راه اندازی در ژوئن 2016 ، یکی از قدیمی ترین سیستم عامل های زنجیره تامین بلاکچین اختصاصی در بازار است.

چه چیزی وی چین (VET) را منحصر به فرد می کند؟

وی چین برای بر هم زدن مدل های سنتی زنجیره تأمین وجود دارد ، صنعتی که قبل از بلاکچین در طی دهه ها تغییر چندانی نکرده بود.

استفاده از فناوری شفاف و بدون هیچ نقطه ضعف و کنترل ، امکان امنیت ، کارایی و سهولت ردیابی محصولات را در یک زنجیره تامین مشخص فراهم می کند ، در حالی که هزینه را از طریق اتوماسیون بی اعتماد کاهش می دهد.

بنابراین مدل وی چین به کسب و کارهایی علاقه مند است که می خواهند اصطکاک در زنجیره تأمین را کاهش دهند و تأثیر شفاف تری به مشتری دهند.

ادبیات رسمی وی چین خاطرنشان می کند که پیشنهاد منحصر به فرد آن ، از جمله ویژگی های دیگر ، در تنظیم دو نشانه ای آن است. هزینه های توکن داخلی با هزینه های مختلف خدمات برای تولید درآمد عملیاتی شرکت ترکیب می شود ، در حالی که دارندگان توکن می توانند به فعالیت هایی از قبیل شرط بندی بپردازند ، بنابراین در ازای پاداش نقدینگی تأمین می کنند.

چه تعداد سکه وی چین (VET) در گردش وجود دارد؟

وی چین دارای دو نشانه داخلی است: وی چین( (VET و VeThor (VTHO). این سیستم که به عنوان یک پیشنهاد منحصر به فرد برای چنین بستری توصیف شده و برای جلوگیری از نوسانات هزینه و ازدحام شبکه طراحی شده است.

VET نشانه ای است که برای معاملات و سایر فعالیت ها استفاده می شود ، در حالی که VTHO پرداخت هزینه را ارائه می دهد و بنابراین به عنوان یک "توکن گاز" عمل می کند ، شبیه به نحوه عملکرد گاز برای معاملات اتریوم(ETH).

دارندگان VET به طور خودکار مقدار کمی درآمد منفعل در VTHO ایجاد می کنند ، در حالی که 70٪ VTHO استفاده شده در پرداخت VET از بین می رود.

VTHO بر اساس دارایی های VET تولید می شود ، در حالی که VET خود دارای حداکثر عرضه ثابت 86،712،634،466 نشانه است.

شبکه وی چین( VET) چگونه ایمن است؟

وی چین(VET) نشانه اثبات سهام است و خود وی چین توضیح می دهد که برای دستیابی به امنیت شبکه و حفظ توافق کاربر ، قدرت محاسباتی نسبتاً کمی لازم است.

یک ویژگی جداگانه ، اثبات اقتدار ، شامل اپراتورهای متشکل از اختیارات است که پروتکل را به نفع خود مطابق با قوانین وضع شده توسط سازمان اصلی ، بنیاد وی چین حفظ می کنند.

وی چین ( VET) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

VET یک رمز قابل تجارت آزاد است که در صرافی های بزرگ موجود است ، در حالی که بازارهای VTHO نیز وجود دارد.

VET بازارهای عمده ای در Binance و Huobi Global در میان سایر سیستم عامل ها داشت ، با جفت ارزهای رمزنگاری شده ، پول های ثابت و ارزهای فیات.