پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
yfi

یرن فایننس

YFI, Yearn-Finance

5,764 $
0.57 321,631,000 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 1,246,726,829 $
حجم معاملات 24h 105,638,736 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 321,454,046 تومان
آخرین معامله 320,544,258 تومان

یرن فایننس چیست؟

یرن فایننس یک سرویس جمع کننده برای سرمایه گذاران امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که با استفاده از اتوماسیون به آنها امکان می دهد سود حاصل از کشاورزی را به حداکثر برسانند.
هدف آن ساده سازی فضای در حال گسترش DeFi برای سرمایه گذارانی است که از نظر فنی فکر نمی کنند یا مایل به تعامل کمتری نسبت به بازرگانان جدی هستند.
این سرویس که در گذشته فوریه 2020 شناخته می شد ، در ماه های اخیر با معرفی محصولات جدید و توسعه دهندگان توکن YFI ، رشد چشمگیری داشته است.


چه کسانی بنیانگذار یرن فایننس هستند؟
یرن فایننس زاییده ایده آندره کرونژ است. پس از خروج از پروژه iEarn در فوریه 2020 ، Cronje بازگشت و برای نظارت بر یک تولد دوباره ، با ظهور ابزارهای جدید و YFI در ماه جولای زندگی می کند.
از آن زمان ، ثروت آن چرخانده است ، از پایان سپتامبر 2020 دارایی های با ارزش کل قفل شده اند که بیش از 1 میلیارد دلار درآمد دارند.
Cronje کار طولانی در رمز ارز دارد و به طور خاص با DeFi مترادف شده است. او همچنین دارای سمت هایی در اکوسیستم قرارداد هوشمند Fantom و CryptoBriefing است ، منبعی که به پیشنهادات اولیه سکه (ICO) و رسانه های رمزنگاری اختصاص یافته است.


چه چیزی باعث می شود یرن فایننس منحصر به فرد باشد؟
یرن فایننس به منظور ساده سازی سرمایه گذاری DeFi و فعالیت هایی از جمله تولید محصول برای بخش سرمایه گذاران گسترده تر است.
این پلتفرم از ابزارهای سفارشی مختلفی استفاده می کند تا به عنوان تجمعی برای پروتکل های DeFi مانند Curve ، Compound و Aave عمل کند ، و کسانی که ارز رمزنگاری شده را به بالاترین بازده ممکن می رسانند.
ویژگی های جدید همچنان در دسترس هستند ، این موارد ، از جمله موارد دیگر ، برای حفظ ارزش طولانی مدت سیستم عامل است.
یرن فایننس با گرفتن هزینه های برداشت ، در حال حاضر 0.5٪ در پایان سپتامبر 2020 و همچنین 5٪ هزینه های یارانه گاز ، سود کسب می کند. با توجه به مدل حاکمیت آن ، هر زمان و با توافق قابل تغییر است.
بازار هدف برای یرن فایننس سرمایه گذارانی هستند که وقت کافی برای مطالعه پدیده فزاینده پیچیده DeFi را از ابتدا ندارند ، یا می خواهند بازده خود را بهینه کنند.


چند سکه درآمد. مالی (YFI) در گردش وجود دارد؟
توکن داخلی یرن فایننس YFI دارای 30000 سکه ثابت است. از زمان راه اندازی در ژوئیه سال 2020 هیچ حق بیمه ای وجود نداشت و توسعه دهندگان هیچ وجه اولیه را دریافت نکردند: کل عرضه در زمان راه اندازی 0 YFI بود.
از آن زمان به بعد ، اکثر عرضه های محدود وارد بازار شده اند و موفقیت توکن در قیمت بالای 41000 دلاری آن نشان داده می شود که در اواسط سپتامبر سال 2020 به فروش رسید. YFI همچنین اولین ارز رمزنگاری شده بود که ارزش بیشتری داشت از بیت کوین (BTC) در هر واحد.
کاربران یرن فایننس از طریق تأمین نقدینگی YFI به دست می آورند ، در حالی که دارایی های رمز امتیازات حکمرانی را تعیین می کنند.


شبکه یرن فایننس چگونه ایمن است؟
کاربران یرن فایننس به دلیل تغییر سریع شرایط بازار و تلاش اشخاص فرصت طلب برای کسب سود از شرکت کنندگان با تجربه کمتر ، می توانند با خطر بالایی از دست دادن پول مواجه شوند.
Cronje خود تلاش کرده است تا شفافیت مربوط به منشأ پلت فرم را حفظ کند ، خاطرنشان کرد که حتی پس از حسابرسی کد ، نمی توان 100٪ ایمن بودن سال مالی را تضمین کرد - DeFi شامل خطر ذاتی است.


از کجا می توانید یرن فایننس (YFI) بخرید؟
YFI یک توکن آزادانه قابل معامله است که دارای جفت ارزهای رمزپایه ، پول پایدار و ارزهای فیات است که به طور گسترده در دسترس هستند.
معاملات عمده مبادلات YFI شامل Binance ، OKEx و Huobi Global و همچنین سازنده بازار خودکار (AMM) Uniswap است.