پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
کیف پول تون کیپر
  • 1403/04/03

تون کیپر (Tonkeeper) یکی از بهترین کیف‌های پول مبتنی‌بر بلاک چین TON است که ارسال، دریافت و نگه‌داری توکن‌های مبتنی‌بر این شبکه را ارائه می‌دهد.

کیف پول تون کیپر به کاربران اجازه می‌دهد به‌طور مستقیم ازطریق گوشی هوشمند یا تبلت خود رمزارز Toncoin را به صرافی ارز دیجیتال خارجی یا صرافی ارز دیجیتال ایرانی ارسال و دریافت و یا این رمزارز را خریداری کنند. ولت تون کیپر همچنین کاربران را قادر می‌سازد محصولات مختلفی مثل NFT را خریداری یا سایر توکن‌های مبتنی‌بر شبکه‌ی TON را نگه‌داری، دریافت یا برای دیگران ارسال کنند.

تون کیپر کیف پول قدرتمندی است که با امکانات کاربردی، امکان یکپارچه‌سازی بی‌دردسر با اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز(dApp) و پشتیبانی از استیکینگ را فراهم می‌کند. این کیف پول با بیش از ۲٫۳ میلیون کاربر فعال ماهانه، نقش مهمی در پیشرفت امور مالی غیرمتمرکز(DeFi) بر بستر شبکه‌ی TON ایفا می‌کند.

والت تون‌کیپر چیست و چطور ربات همستر را به تون‌کیپر متصل کنیم؟

ولت tonkeeper به‌عنوان کیف پول غیرحضانتی، به کاربران اجازه می‌دهد کنترل و مالکیت کامل آن را در اختیار داشته باشند. البته مسئولیت ایمن‌سازی کلید خصوصی یا عبارت بازیابی کیف پول نیز برعهده‌ی کاربران است و در نتیجه از دست‌ دادن این کلید به‌معنای از دست‌ دادن دسترسی به کیف پول و محتویات آن خواهد بود.

TON شبکه‌ی بلاک چین متن‌بازی است که به‌دلیل کارمزد‌های بسیار کم تراکنش‌ها و سرعت بسیار بالا شناخته می‌شود. توسعه‌ی این شبکه را بنیان‌گذاران تلگرام آغاز کردند و اکنون زیرنظر بنیاد TON مدیریت می‌شود.

تون کیپر (Tonkeeper) یکی از بهترین کیف‌های پول مبتنی‌بر بلاک چین TON است که ارسال، دریافت و نگه‌داری توکن‌های مبتنی‌بر این شبکه را ارائه می‌دهد.

در دنیای رمزارزها، تعداد زیادی کیف پول وجود دارد که هرکدام با هدف خاصی طراحی شده‌اند و در این میان با رشد چشم‌گیر بلاک چین TON، چندین کیف پول برای این شبکه دردسترس قرار دارد و هنگام انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای TON، ولت تون کیپر یکی از بهترین انتخاب‌ها محسوب می‌شود. ولت tonkeeper، همه‌ی نیازهای شما را برای کار با بلاک چین TON و توکن‌های مبتنی‌بر این شبکه برطرف می‌کند و از رابط کاربری ساده‌ای بهره می‌برد.

بد نیست بدانید که بسیاری از کاربرانی که با بازی نات کوین توکن‌هایشان را جمع‌آوری کرده بودند، از کیف پول تون کیپر برای نگه‌داری و فروش دارایی خود استفاده کردند و اکنون بازی همستر نیز امکان اتصال به کیف پول تون کیپر را دردسترس کاربرانش قرار داده است. اکنون در مقاله‌ی پیش رو قصد داریم به معرفی کامل این کیف پول بپردازیم و امکانات و قابلیت‌های آن‌ را بررسی کنیم.